blank

Rainbow Six Siege Yeni DLC Skull Rain Çıkıyor

Rainbow Six Siege Yeni DLC Skull Rain Çıkıyor

Sonunda Rainbow Six Siege Yeni DLC Skull Rain bizlere 2 yeni operatör ve 1 yeni harita ile birlikte geliyor.

Resmi fragmanlar yayınlandı, tanıtımlar yapıldı. Artık neredeyse DLC gelmeden DLC ile ilgili ne var ne yok öğrendik ve bunları sizlere de aktardık. Aşağıda verdiğimiz linkteki haberde sizlere operatörler ile ilgili var olan tüm bilgileri, yeni harita ile ilgili bilgileri ve yeni haritanın da yayınlanan resmi fragmanını paylaşmıştık.

Tabi bunların dışında oyunda bir çok değişikliklerde yaşandı. Aslında önemli olan oyundaki hataları, hilecileri temizlemek ve bunun önüne geçmek için yapımcılar en büyük adımını attı. Bakalım sonuçları neleri doğuracak. Onunla ilgili bilgileri de almak istiyorsanız hemen aşağıdaki habere bakabilirsiniz.

Rainbow Six Siege Yeni DLC Skull Rain Çıkıyor

Rainbow Six Siege Yeni DLC Skull Rain Çıkıyor

Bunların dışında Yeni DLC ile ilgili başka bir gelişme yok. Sadece son bir fragman yayınlandı ve onu izlemeyenler izleyebilirler. Onu da haberimizin altına yerleştirdik. Yani kısaca Oyuna eklenen bir çok yenilik, yeni sistemler, oyunun sağlığını artırabilmek için yapılan onca uğraş, yeni 2 operatör, 1 harita, hata ayıklamaları vs. derken birazda olsa aylar aylar sonra yapımcılar yeniliğin sadece yeni bir şey getirmekten ziyade var olanı da düzeltme olarak algılayabildiler ve sistemleri biraz olsun düzeltip hilecileri de engellemek için adımlar attılar.

Rainbow Six Siege Yeni DLC Skull Rain 2 Ağustos 2016 tarihinde yani bu gün çıkıyor. Muhtemel Türkiye saati ile akşam 17:00 civarlarında tamamen hazır hale gelmiş olur. Bunların dışında bilmeniz gereken yine Season Pass sahipleri haritaya ve operatörlere direk erişim sağlayabiliyorlar. Oyunu Season Pass ile oynayamayan diğer tüm oyuncular ise 9 Ağustos 2016 tarihinde operatörlere erişebilecekler tabi ki satın almaları gerekecek.

Rainbow Six Siege Yeni DLC Skull Rain Çıkıyor