blank

Rainbow Six Siege Beta Testi Tekrardan Uzatıldı

Bir süredir stress testi ve ardından da kapalı beta testi devam eden Rainbow Six: Siege’i henüz deneyemeyen kullanıcıları oldukça sevindirecek bir haberimiz var.

Yapım, özellikle PC platformunda yaşadığı problemlerinden dolayı beta süresini bir defa daha uzattı. Ubisoft tarafından geliştirilen efsanevi serinin yeni halkası Rainbow Six: Siege, oyuncular tarafından kapalı beta testlerinde yoğun bir ilgi ile karşılandı. Yapım için olan genel yorumlar ise oldukça olumlu (en azından konsollarda).

Lakin yapımın PC sürümünde yaşanan Squad problemleri, ping problemleri ve oyun bağlantısında yaşanan genel problemler nedeniyle kullanıcılar ciddi anlamda mağdur oldu. Bu nedenle beta aşamasını bir süre daha uzatmaya karar veren Ubisoft, oyun sunucularını 4 Ekim tarihine kadar açık tutacağını kullanıcılara açıkladı. Henüz yapımı test etmediyseniz, bu durum sizler için muazzam bir fırsat diyebiliriz ve mutlaka oyunu test etmenizi öneririz! Ayrıca yapımın kapalı beta incelemesini kısa bir süre sonra sitemizden okuyabilirsiniz.

Rainbow Six Siege?in çıkış tarihi, PC, PS4 ve Xbox One platformları için 1 Aralık olarak belirlendi.