blank

Rainbow Six Siege PC Starter Edition Kaçırmayın

Rainbow Six Siege PC Starter Edition Kaçırmayın

Rainbow Six Siege PC Starter Edition oyuncular tarafından en çok kısa zamanda alınan oyunun versiyonlarından bir tanesi. Yapımcılar ilgiyi görünce tabi ki bir kez daha bu satışı öne çıkardılar.

Rainbow Six Siege PC Starter Edition aslında oyunun full sürümü yani herhangi bir şekilde bir eksiklik yok. Oyuncular bildiğimiz gibi en ucuz yollardan oyunları satın almanın yollarını aradıkları için Ubisoft ünlü oyunu Rainbow Six Siege için böyle bir yol izliyor. Özel bir versiyon olan bu sürümde fiyat olarak normal oyun ile arasında dağlar kadar fark oluyor. PC üzerinden satışa çıkan bu versiyon için ücret sadece 15 dolar.

Rainbow Six Siege PC Starter Edition

Ancak belirtmekte fayda var ki eğer almak isteyen oyuncular varsa ellerini sıkı tutsunlar bu kampanya her an bitebilir. Bu versiyon sizlere tam bir Rainbow Six Siege deneyimi sunacak bundan emin olabilirsiniz. Tüm haritalar, operatörler kullanılabilir halde olacak. Ancak burada tek eksiklik operatörlerden 2 tane oyun size veriyor ve 2 tane de siz seçiyorsunuz. Size verilen 600 R6 kredisi ile tabi ki farklı bir şey almanızda mümkün ancak genelde yeni operatör açmak oyunculara daha mantıklı geliyor. 6 operatör arasında 2 tanesi sizlere rastgele olarak veriliyor. Daha sonrasında bilmeniz gereken bazı şeylerde var. Rook, Sledge, Ash, Fuze, Mute, and Smoke operatörleri arasında rastgele 2 adet operatör kazanacaksınız. Bunların dışındaki operatörleri kesinlikle kendiniz puan ile açmanız gerek şimdiden söyleyelim. Ayrıca bu versiyon için operatörler 12,500 Renown ( oyun içerisinde kazanılan puan) ile açılıyor. Burada bazı oyuncular şunu da yapabiliyorlar. Oyunun verdiği 2 operatör ile oynuyorlar ve 600 R6 kredisini ise “Boost” için kullanıyorlar. Bu ne işe yarıyor diye düşünüyorsanız her maçtan oyundan fazla fazla puan kazanmanızı sağlıyor. Böyle bir ittirme kuvvetini arkasına alıpta o süre boyunca sürekli oynadıklarında ise daha fazla operatör açabiliyorlar. Bu da bizlerin size verdiği başka bir taktik olsun diyelim.

Rainbow Six Siege PC Starter Edition kısa süreliğine satışta ancak her an tekrardan satıştan kaldırılabilir. Almak isteyen oyuncuların hemen almalarını tavsiye ediyoruz.

Rainbow Six Siege PC Starter Edition