blank

Rainbow Six Siege Yeni Operatörler Operation Skull Rain DLC Geliyor

Rainbow Six Siege Yeni Operatörler Operation Skull Rain DLC Geliyor

Taktiksel oynanış mekanikleri ve yıkılabilen çevre elementleri ile günümüzün en başarılı taktiksel FPS oyunlarından biri olan Rainbow Six: Siege, yeni DLC’ler ile birlikte gelişmeye ve genişlemeye devam ediyor. Ubisoft Rainbow Six Siege oyunu için yeni DLC ile birlikte oyunculara Brezilya kökenli operatörleri sunmaya hazırlanıyor.

Rainbow Six Siege Sezon 3 operatörleri tüm oyuncuları heyecanlandırdı. Çünkü bu kez gelen operatörler ile stratejiler iyice değişiyor. Oyuna gelen özellikler arasında ise artık Hile engellemek için bir sistem getiriliyor. Yeterince üst liglere tırmanan oyuncuların en büyük şikayetleri oyunun hileciler ile dolup taşması olduğu.

Rainbow Six Siege oyununun tasarım yöneticisi Xavier Marquis yeni DLC ile ilgili bilgileri kendi verdi. Rainbow Six Siege Yeni Operatörler Operation Skull Rain DLC ile birlikte oyuna çok büyük yenilikler geleceğinin de altını çizdi. Kendisi “Bir ev almak istediğiniz de o evin her şeyi ile ilgileniyorsunuz. Boruları, duvarları, ev alt yapısı, evin tasarımı ve sağlamlığı gibi bir çok şeyi göz önünde bulunduruyorsunuz. Bir oyun yaptığınızda da aynı şekilde. Bir plan dahilinde ilerliyorsunuz. Bu planı çok sıkı bir şekilde takip etmeniz gerekiyor. Bu planlarda oyuna bazı şeylerin yapılacağının taahhüdünde bulunuyorsunuz. Bunları gerçekleştirmemiz gerekiyor. Bizler bu oyunun en ilk oyuncuları gibiyiz. Çekirdek oyuncular olarak oyunu da kendimiz ile birlikte büyütüyoruz. Bu yüzden bizlerde bu konuda çok dikkatli adımlar atıyoruz. Adımlarımızı çok dikkatli de atmamız gerekiyor.” dedi.

Rainbow Six Siege Yeni Operatörler Operation Skull Rain DLC

Rainbow Six Siege Yeni Operatörler Operation Skull Rain DLC ile ilgili yetkili ağızdan çıkan sözler genel anlamda Topluluk geri dönüşlerinin tamamını okuyoruz. Hepsini göz önünde bulunduruyoruz. Oyuncular bir çok hileci oyunculardan ağzının yandığının farkındayız ve bunu çok kısa zamanda çözmek için elimizden geleni yaptık. Bu yüzdendir ki planlarımız dahilinde oyun için bir program ürettik. Bu programın ismine ise Game Health Program ismini verdik. Bu iyileştirme programı ile birlikte oyunda var olan animasyon hataları, tekrar oynat sistemi, kullanılan glitch’ler ve tabi ki herkesin beklediği bir Anti-Cheat programı. Rainbow Six Siege Yeni Operatörler Operation Skull Rain DLC ile birlikte oyuna çok büyük yenilikler getiriyoruz.

Hileye karşı alacağımız önlem çok önemli. Bu program bizim kalbimizi oluşturuyor. Battle-Eye istemci taraflı çalışan hileleri oyuncuların yükleme ekranı dahilinde bile anlayabilen ve hilecileri yakalayabilen bir anti-hile programıdır. Yakın zamanda ön entegrasyonu tamamlamış ve bunu oyunculara sunmuş olacağız.

Oyun deneyimindeki refahı yükseltebilmek için “Kill Cam” problemini çözüyoruz. Rainbow Six Siege Yeni Operatörler Operation Skull Rain DLC ile birlikte “Ölüm Kamerası” ismi verilen öldüğünüzde oyuncuların sizi nasıl vurduğunu gösteren kamerada değişiklikler yapıyor ve doğruluğunu artırıyoruz.  Rainbow Six Siege Yeni Operatörler Operation Skull Rain DLC için başka önemli Oyun Sağlığı İyileştirme programı dahilinde tenli nesneler için dinamik kırpmalar yapacağız. Bazı nesnelerin olumsuz yönde kullanılmasını engelleyeceğiz.

Rainbow Six Siege Yeni Operatörler Operation Skull Rain DLC çıkış tarihi 2 Ağustos 2016 olarak kesinleşmiş durumda. Şunun şurasında çok az bir süre sonra oyunu daha iyi bir halde göreceğiz.