blank

Rainbow Six Siege Yeni Season Pass Geliyor

Rainbow Six Siege Yeni Season Pass Geliyor

Ubisoft tarafından geliştirilen ve yayınlanan, 2015 yılında çıkışını yapan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege birinci yıl dönümüne yaklaşırken Rainbow Six Siege Yeni Season Pass duyurusu yapılabilir.

Reddit kullanıcıları tarafından yapılan bir sızıntıya göre yeni bir Season Pass birinci yıl dönümünde sürpriz olarak yayınlanabilir. Birbirinden farklı içeriklerin ekleneceği belirtilen sızıntıda gelecek olan Season Pass hakkında Ubisoft herhangi bir açıklama yapmaktan kaçındı.

Aslında tam bir sürpriz de olmayan bu ikinci Season Pass, ilk Season Pass yayınlandığında içerikler ve konuşmalarla açık kapı bırakıldığında belli olmuştu. Yeni DLC ile ücretsiz olarak gelecek olan içerikler ve haritalar oyunu farklı bir yere taşıyacak gibi de duruyor. Yeni kaplamalar, kıyafetler ve daha birçok özelleştirme de içeren season pass içeriğinin Aralık ayı gibi gelmesi bekleniyor. İkinci season pass ile birlikte her ay özel kaplamalar, kıyafetler ve ikinci season pass sahiplerine özel içeriklerde gelmesi tahmin ediliyor.

Rainbow Six Siege Yeni Season Pass

 

Henüz yetkililerden veya herhangi bir şekilde resmi bir açıklama yok ancak burada önemli bir mevzu var ki bu oyunda genelde duyduğumuz ve araştırmalarımız sonucu bulduğumuz sızıntıların hepsi tamamen doğru çıktı. Bu konuda da Rainbow Six Siege Yeni Season Pass ile ilgili bir çok şeyin doğru çıkacağını düşünüyoruz. Burada önemli bir olay var ki ikinci sezon operatörleri ile ilgili bir gelişme yani ençok beklenen haberlerden biri olmasına rağmen öyle bir şey henüz söz konusu değil. Bir değişiklik yapılır mı oda bilinmiyor ancak Rainbow Six Siege Yeni Season Pass ile ilgili ilginç olan durum ise “Uniform” güncellemelerinin en önemli sırada yer alıyor oluşu. Şimdi burada şöyle bir durum var ki bizler henüz oyunda herhangi bir kıyafet değişikliği yapamıyoruz. Yapabildiğimiz tek şey kafalıklarımızı değiştirebilmek. Rainbow Six Siege Yeni Season Pass ile ilgili ilginç gelen durum acaba yeni sezon ile birlikte operatörlere kıyafetler mi ekleyecekler ?