blank

Ratchet and Clank Oynanış Videosu Çıkış Tarihi

Tüm oyun sektörü E3 2015 için hazırlıklarını yaparken geçtiğimiz sene fuarda gösterilen Ratchet and Clank için yeni oynanış videosu ve ekran görüntüleri de paylaşıldı.

Sadece Playstation 4 için gelecek olan oyun eski halinden tamamen değişmiş durumda. Geçen süre içerisinde resmen yeni bir oyun ortaya çıkmış. Geliştirici ekip yeni teknoloji ile oyunu daha iyi hale getirmek istemiş, ancak ortaya tamamen bambaşka daha güzel bir oyun haline gelmiş. Ana hikayede pek fazla değişiklik olmasa da oyunun grafik motoru ve yenilikler mükemmel olmuş. Yeni gezegenler, yeni silahlar ve yeni oynanış mekanikleri oyuna eklenince Ratchet and Clank oyununa bu yeni hali ile karar kılınmış. Oyunun yeni halini gösteren yeni oynanış videosu da paylaşıldı.

Ayrıca oyunun birde filmi geliyor. Ratchet and Clank filmi de muhtemelen oyunla eş zamanlı olarak gelecek.  Yayınlanan tanıtım videosu hem film hemde oyun için.

Ratchet and Clank filmi çıkış tarihi 28 Nisan 2016 olarak belirlenmiş durumda. Büyük ihtimal ile oyunun da çıkış tarihi değişikliğe uğramaz ise aynı döneme denk gelecektir.

Ratchet and Clank Oyun ve Film Tanıtım Videosu

Ratchet and Clank Oynanış Videosu

Ratchet and Clank Ekran Görüntüleri