blank

Ratchet & Clank PS4 Demosu Göründü!

Insomniac Games tarafından geliştirilen PS2 ve PS3’ün vazgeçilmez platform oyunlarından belki de en bilineni haline gelen Ratchet & Clank’den oldukça güzel bir haber geldi.

Öncelikle Ratchet & Clank, tamamen yenilenmiş bir halde PS4 platformu için bir süredir yeniden geliştirilmekteydi. E3 2014 ve E3 2015’de yapıma ait oynanış videoları ve tanıtım fragmanları paylaşılmıştı fakat henüz resmi bir çıkış tarihi belirtilmemişti. Bugün ise “GamePrime99” isimli Reddit kullanıcısı, Twitter üzerinden paylaştığı mesaj ile büyük bir heyecan yarattı. Kullanıcı, New Jersey’de bir GameStop mağazasında oynanabilir halde olduğunu söylediği Ratchet & Clank’ın çıkış tarihini sordu. Insomniac Games ise bu sorunun Sony’e sorulması gerektiğini söyleyerek, kullanıcının ve platform oyunu severlerin sorusunu hızlıca yanıtlamış oldu.

Görünüşe bakılırsa Ratchet & Clank’in PS4 için gelişimi tamamlanmış durumda ama Sony’nin satış politikası nedeniyle serinin hayranlarının biraz daha beklemesi gerekecek. Ayrıca GamePrime99, bu mağazada çektiği fotoğrafları da internet alemi ile paylaştı. Fotoğrafları ve yapımın E3 2015’de gösterilen oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Ratchet & Clank PS4 Oynanış Videosu

Ratchet & Clank PS4 Demosu Göründü!