blank

Ratchet & Clank PS4 İçin Oldukça Uygun Fiyatla Geliyor

PS2 döneminin efsanevi oyunlarından bir tanesi olan Ratchet & Clank, yenilenmiş haliyle PS4 platformu için uzun bir süredir geliştiriliyordu. Bugün ise yapımla ilgili oldukça güzel bir haber Sony tarafından açıklandı.

PS4 için özel olarak geliştirilen yapım, aslında eski yapımı yeniden hazırlanmış hali demek yanlış olmayacaktır. Lakin, yeni oynanış mekanikleri, kamera açıları ve değiştirilmiş hikaye bu yapımda bizleri bekliyor olacak. Özellikle PS2 döneminde oldukça dikkat çeken ve yüksek kaliteye sahip olan platform oyunu Ratchet & Clank, yeni oyunuyla ilk duyurulduğunda büyük bir heyecan yaratmıştı. Ayrıca oyunun neredeyse tamamlandığını ama Sony’nin planlarından dolayı henüz piyasaya sürülmeyeceğini de belirtmekte fayda var.

Yapımın PS4 versiyonu çıkışında, £24.97 fiyat etiketine sahip olacak. Fiyat olarak baktığımız zaman adeta bir “remastered” oyunmuş gibi görünen yapımın, aslında “reboot” olduğunu da hatırlatmak isteriz.

PS4 platformu için özel olarak geliştirilen Ratchet & Clank’in çıkış tarihi şuan için belli değil, lakin oyunun 2016 yılının başlarında oyuncularla buluşması bekleniyor.