blank

Rayman Adventures Duyuruldu

Rayman serisine ait son hatırladığımız oyun çıkalı iki yıl oldu. Mobil platform için çıkışını gerçekleştirmiş olan Rayman Fiesta Run’dan sonra bu oyunun serisine hiç yenisi eklenmedi. Ancak yapımcılar şu günlerde bu durumu değiştirdi ve yeni Rayman oyunlarını duyurdu.Ubisoft’un Fransa’daki stüdyosu tarafından geliştirilen bu yeni oyunun ismi Rayman Adventures. Avrupa’da konuşlanmış olan bu stüdyo tarafından daha önce Beyond Good & Evil, ZombiU ve Valiant Hearts: The Great War gibi oyunlar geliştirildi ve böylelikle Ubisoft’un Avrupa kolu olan stüdyodaki geliştiriciler başarısını kanıtlamış oldular.

Rayman Adventures, serinin diğer oyunlarından daha farklı olarak mobil platformdaki oyunlara göre otomatik olarak koştuğumuz bir oyun olmayacak. Oyuncular Rayman Adventures oyununda dilediği gibi istediği yöne hareket edebilecek. Rayman Adventures’ın gizemli kaleleri ve Olimpos’un sırlarla dolu adaları keşfedilebilir olacak. Maceramız boyunca Rayman ve Viking arkadaşı Barbara, Incrediball yumurtalarının peşine düşecek.
Artık yazın canı sıkılan herkesin akıllı telefonları ve tabletleri için çıkışını yapacak oyunun 60 fps’de çalışacağı belirtiliyor.

Rayman Adventures Duyuru Videosu