blank

ReCore Çıkış Tarihi ve Oynanış Videosu – E3 2016

ReCore Çıkış Tarihi ve Oynanış Videosu – E3 2016

Xbox One ve PC için geliştirilen aksiyon-macera oyunu ReCore için ilk olarak, 2016 Bahar döneminde çıkacağı söylenmiş, daha sonra bu tarihin değiştiği ve ileride daha net bir tarih olarak, ay-gün şeklinde açıklanacağı söylenmişti. Yapımcı firma etkinlikte hem ekran görüntülerini hemde oynanış videosunu gösteren videosunu da paylaştı.


ReCore Ekran Görüntüleri


Microsoft konferansında ReCore için yeni bir video paylaşıldı. Mega Man serisinin yaratıcısı Keiji Inafune’nin imzasını taşıyan ReCore’un sızıntılardan sonra resmi çıkış tarihi de açıklanmış oldu. Özellikle Xbox One cephesinde müthiş bir ilgi ile karşılanan oyunun yayınlanan videosu ise oynanış görüntülerini de içeriyor. Armature Studio tarafından geliştirilen oyunda bir kadın karakteri oynayacağız. Yöneteceğimiz karakter bir kadın ve ismi Joule Adams. Kendisi özel yeteneklere sahip ve robotlarla çok iyi anlaşan birisi. Kurduğu robot ekibi ile karşısına çıkacak bütün zorlukları hem yetenekleri hemde robotlarının yardımlarıyla geçmeye çalışacak. Ayrıca mücadele edeceği bir çok şey de oyunun hikayesinde yer alıyor.

ReCore çıkış tarihi ise 16 Eylül 2016 olarak kesinleşmiş ve resmi olarak açıklanmış durumda. Oyunumuz sadece PC ve Xbox One için çıkış yapacak. E3 2016 için yayımlanan oynanış görüntülerinin de olduğu videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

ReCore Çıkış Tarihi ve Oynanış Videosu – E3 2016

https://www.youtube.com/watch?v=WnKT9ZCGgBE