blank

ReCore Yeni Oynanış Videosu

ReCore Yeni Oynanış Videosu

Microsoft için büyük önem taşıyan oyunlardan bir tanesi de şüphesiz ki ReCore. Oyunumuz daha öncesinde E3 2015’te bizlere ilk kez gösterilmişti ve bu yılki E3 2016 ile birlikte bir çok detayı ortaya çıktı. Yapımcılar resmi olarak çıkış tarihini de açıkladılar. Sizler için E3 2016 ile birlikte açıklanan detayların tamamını aşağıdaki haberimizde paylaşmıştık.

Şimdi ise oyun ile ilgili yeni oynanış videoları geldi ve bu yıl Xbox One ve Windows 10 için çıkışı planlanan ReCore yeni oynanış videoları ile birlikte bizleri iyice kendine bağladı diyebiliriz. Metroid ve Mega Man gibi başarılı serilerle tanınan oyun dünyasının önemli isimlerinden Keiji Inafune’nin yer aldığı bu yapım oyuncular tarafından da ilgi ile karşılandı.  Yöneteceğimiz karakter bir kadın ve ismi Joule Adams. Kendisi özel yeteneklere sahip ve robotlarla çok iyi anlaşan birisi. Kurduğu robot ekibi ile karşısına çıkacak bütün zorlukları hem yetenekleri hemde robotlarının yardımlarıyla geçmeye çalışacak. Joule yıllar sonra uyandığında cennette olduğunu sanacak fakat işin öyle olmadığını onu yöneterek öğreneceğiz.



ReCore çıkış tarihi ise 16 Eylül 2016 olarak kesinleşmiş ve resmi olarak açıklanmış durumda. Oyunumuz sadece PC ve Xbox One için çıkış yapacak. Yeni haberler geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

ReCore Yeni Oynanış Videosu