blank

Recore Yeni Video Gamescom 2016

Recore Yeni Video Gamescom 2016

Microsoft için büyük önem taşıyan oyunlardan bir tanesi de şüphesiz ki ReCore yeni video Gamescom 2016 etkinliğinde gösterildi.

Metroid ve Mega Man gibi başarılı serilerle tanınan oyun dünyasının önemli isimlerinden Keiji Inafune’nin yer aldığı bu yapım oyuncular tarafından da ilgi ile karşılandı.  Yöneteceğimiz karakter bir kadın ve ismi Joule Adams. Kendisi özel yeteneklere sahip ve robotlarla çok iyi anlaşan birisi. Kurduğu robot ekibi ile karşısına çıkacak bütün zorlukları hem yetenekleri hemde robotlarının yardımlarıyla geçmeye çalışacak. Joule yıllar sonra uyandığında cennette olduğunu sanacak fakat işin öyle olmadığını onu yöneterek öğreneceğiz.

Recore Yeni Video Gamescom 2016

Recore Yeni Oynanış Videosu Gamescom 2016

 

Xbox One ve PC için geliştirilen aksiyon-macera oyunu ReCore yeni video ile bu kez daha da bol aksiyonlu olacağını bizlere kanıtladı. Büyük Boss savaşlarından maceralı bölgelere oyun aksiyon ve macera ile bizleri yoğuracak gözüküyor. Ayrıca robot dostlarımızın da bazen bazı hareketleri gerçekten kahkaha derecesinde komik gelebiliyor. Oynarken gerçekten oyuncuyu çok iyi şekilde hem aksiyonun içine sokacak hemde eğlendirecek gibi gözüküyor. Yapımla ilgili yapımcılar çıkış tarihi ve ekran görüntüleri de paylaştılar. Yeni ekran görüntülerine de aşağıdan bakmayı unutmayın.

Recore Ekran Görüntüleri

ReCore çıkış tarihi ise 16 Eylül 2016 olarak kesinleşmiş ve resmi olarak açıklanmış durumda. Oyunumuz sadece PC ve Xbox One için çıkış yapacak.

Recore Yeni Video Gamescom 2016