blank

Red Dead Redemption 2 Duyuruldu

Red Dead Redemption 2 Duyuruldu

 

Geçtiğimiz gün Rockstar Games tarafından paylaşılan kırmızı renkli logonun sebebi belli oldu. Bizleri meraklandıran ve oyun dünyasını üçe bölen Rockstar, sonunda bombayı patlattı. Sevilen vahşi batı oyunu Red Dead Redemption’ın ikinci oyunu Red Dead Redemption 2 resmi olarak duyuruldu.

Red Dead Redemption 2

Facebook ve Twitter adresi üzerinden paylaşılan görselle birlikte birçok kişi farklı düşünceler paylaşmıştı. Bunlardan bazıları remake sürümün geleceğini öne sürerken bir kısmı yeni Red Dead oyununun geleceğini diğer kesim ise GTA ile ilgili bir gönderinin olduğunu düşünüyordu. Red Dead’in yeni oyununun geleceğini tahmin edenler ise durumlarından memnun bir şekilde arkalarına yaslanıp “ben demiştim” diyebilir. Çünkü Rockstar Games yeni bir Red Dead Redemption oyunuyla birlikte yeni nesil oyun konsollarının gücünü sonuna kadar kullanacak. Yeni bir çok oyunculu oyun modu sistemi kullanacak olan oyun, GTA V’de kullanılacak Online sistemi kullanacak gibi duruyor. Perşembe günü bir videosu da paylaşılacak oyun, şimdiden bizleri heyecanlandırmaya başladı.

2017 yılının Eylül ayında çıkması beklenen Rockstar’ın yeni oyunu Red Dead Redemption 2, Xbox One ve Playstation 4 için çıkışını gerçekleştirecek. Henüz PC versiyonunun gelip gelmeyeceğini bilmiyoruz ama GTA V’de olduğu gibi 2018 yılı içerisinde 1 yıl arayla PC sürümü de gelebilir.