blank

Red Dead Redemption 2 Hakkında Yeni Bilgiler Var

Red Dead Redemption 2 Hakkında Yeni Bilgiler Var

 

Geçtiğimiz gün Rockstar Games tarafından geliştirilen sevilen vahşi batı oyunu Red Dead’in yeni oyunu Red Dead Redemption 2’nin haberini yapmıştık. Bugün ise yeni ve sevindirici haberler var. Bildiğiniz üzere geçen gün oyunu duyuran Rockstar, yeni videoyu da bizlerle paylaştı.

Oyunu duyurmasıyla birlikte sektörü sallayan Rockstar, serinin hayranlarını fazlasıyla sevindirmiş gibi duruyor. Sony ile partnerlik anlaşması da imzalayan Rockstar bundan sonraki Red Dead oyunların da da Playstation markasıyla işbirliği içinde olacak. Playstation 4 sürümünde diğer konsollara göre daha fazla içerik bulunacak.

Red Dead Redemption 2

2017 yılının Eylül ayı civarında çıkması beklenen oyun, Xbox One ve Playstation 4 için çıkışını da gerçekleştirecek. PC platformu için henüz bir muhabbet geçmiyor olsa da GTA V oyununda yaptığını bu sefer Red Dead Redemption 2 için de yapabilir diye düşünüyoruz. Hatta bu durum için aynı GTA V’de olduğu gibi oyuncular yine imza kampanyası başlatmış durumda.

Red Dead Online’ın gündemde konuşulduğunu ama henüz fazla bilginin olmadığını, Playstation 4 sahiplerine oyunun ekstra içeriklerle geleceğini ve aşağıdaki videonun Playstation 4 üzerinden çekildiğini de belirtelim.

 

https://www.youtube.com/watch?v=3cQnxDBBXmk