blank

Renowned Explorers International Society Çıktı!

Bağımsız bir oyun geliştirici stüdyosu olan, ayrıca da Reus oyunundan da hatırlayacağınız Abbey Games, bu sefer yepyeni bir oyunla karşınızda! Abbey Games tarafından geliştirilen strateji ve RPG tabanlı oyunu Renowned Explorers International Society, geçtiğimiz gün Steam’da ki yerini aldı.

Uluslararası toplumların ünlü kaşiflerinin yer aldığı Renowned Explorers’da dünyanın çeşitli yerlerinden birine keşfe çıkıyorsunuz. Tabii bu keşifte önünüze çıkan tehlikelerde yok değil, bu tehlikeleri konuşarak veya onlarla savaşarak atlata biliyorsunuz. Karşılık olarak da keşif’den alacağınız hazineler ve değerli eşyalar olacak.

Eğlenceli ve akıcı bir oynayış biçimine sahip olan bu oyunda ünlü kaşiflerin arasında Jules Verne ve Indiana Jones’de bulunuyor. Ayrıca oyunda kazandığınız altınlar ile karakterinizi geliştirebilir, yeni özellikler açabilir ve malzemeler alabiliyorsunuz.

Ayrıca heyecanlı seferleri gerçekleştireceğiniz oyun gerçekten kaliteli bir yapım. Oyunun geliştirici firması Abbey Games, Gamescom’da ki yerini almıştı.

Renowned Explorers International Society Çıkış Videosu

Tarih, macera ve arkeoloji seven oyuncularını bir arada toplayan Renowned Explorers International Society, şimdi PC, Mac ve Linux platformları için Steam ve GoG’da ki yerini aldı.