blank

Resident Evil 7 Biohazard PSVR Videosu ve Reaksiyonlar

Resident Evil 7 Biohazard PSVR Videosu ve Reaksiyonlar

Resident Evil 7 sanal gerçeklik ile iyice korkunç hale geliyor. Resident Evil 7 Biohazard PSVR Videosu resmi olarak yayınlandı. Kesinlikle insanların reaksiyonlarını görmelisiniz.

İlk olarak aslında yapımcılar Resident Evil 7 Biohazard ile ilgili E3 2016 etkinliğinde Playstation VR ile ilgili insanların oynaması için bir alan yapmıştı ve orada deneniyordu. Ancak bu güne kadar resmi bir video veya haberi yapılmamıştı. Sadece etkinliğe gelip denemek isteyen kişiler deneyip o korkunun tadını görebiliyorlardı. Şimdi ise resmi olarak Resident Evil 7 Biohazard PSVR Videosu paylaşılınca artık herkes görmüş oldu.

Resident Evil 7 Biohazard PSVR Videosu ve Reaksiyonlar

Müthiş bir korku duygusunun içine gireceğiz. PSVR ile birlikte artık 5 kat daha korku dolu olacaktır bu tarz oyunlar. Resident Evil 7 Biohazard serinin diğer oyunlarına nazaran daha korkulu olacak. Korku duygusu adrenalin ile birleşecek. Bu kez oyun diğerlerine nazaran daha fazla gerilim taşıyor. Aksiyonundan daha çok gerilim üzerine yoğunlaşıyor. Hal böyle olunca tabi korku da aynı oranda artıyor. Oyunun tamamen Playstation 4 için oynanışı PSVR üzerinden yapılabilecek. Yani oyunu komple VR kullanarak bitirebileceğiz. Tabi bunların dışında Xbox One ve PC içinde oyun çıkışını gerçekleştirecek. Resident Evil serisi boyunca tam FPS olarak bu tarz bir korkuyu ilk kez Resident Evil 7 Biohazard PSVR Videosu ile yaşıyoruz. Bizlere gerçekten o kısacık sürede o tadın ne olduğunu verdi en azından. Temel olarak hayatta kalma korku oyunu olacak olan Resident Evil 7 Biohazard çok daha gerçekçi bir deneyim sunacak.

Resident Evil 7 Biohazard çıkış tarihi 24 Ocak 2017 olarak kesinleşmiş durumda. Oyun PC, PS4 ve Xbox One için piyasaya sürülecek.

Resident Evil 7 Biohazard PSVR Videosu