blank

Resident Evil 7 Yeni Video – TGS 2016

Resident Evil 7 Yeni Video – TGS 2016

Seri bu kez o kadar farklı bir yapıyla geliyor ki yılların hayranları bile şaşkın durumda. Resident Evil 7 yeni video Tokyo Game Show 2016 etkinliğinde yayınlandı. “Tape 2 The Bakers” isimli video ile birlikte Resident Evil hayranları bir kez daha şaşkınlığa uğradı.

Oyunun tamamen değişen yapısından dolayı tabi ki bu şaşırmalar. Bir o kadar şüpheci gözlerle bakılıyordu ancak yeni bilgileri geldikçe hayranlık duyulmaya ve hayranı olanlar ise bu işi daha çok memnuniyet ile karşılaşamaya başladılar. Oyun hakkında TGS 2016 etkinliğinde yeni bilgilerde geldi. Merakla beklenen yapımlardan biri haline gelen Resident Evil 7 yeni yapısı ile büyük ilgi topluyor. Müthiş bir atmosfer oluşturulmuş durumda. Oyun için yapılan çalışmaların kalitesi ortaya resmen konuyor. Hikaye detayları ile korku gerilim türü oyunlar oynamayan oyuncuların bile ilgisini çekmişe benziyor. Resident Evil 7 yeni video ile birlikte bu merak bu istek daha da artmış durumda. Oyuna yeni 2 görev eklenmiş durumda. Böylelikle Season Pass içeriği de az çok belli oluyor. Şimdilik oyunun fiyatı 90 dolar olacak gözüküyor ancak tabi ki başka bir değişiklik daha gelebilir.

Resident Evil 7 yeni video

Yeni grafikleri ve atmosferi ile gerilimi kemiklerimize kadar yaşatacak bir yapım geliyor demek yanlış olmaz. Resident Evil 7 bu oyunu ile bir çok oyuncuyu kendisine çekecek gibi gözüküyor.

Resident Evil 7 Yeni Video