blank

Resident Evil 7 Hakkında Yeni Bilgiler Var

Resident Evil 7 Hakkında Yeni Bilgiler Var

Capcom tarafından geliştirilen ve yayınlanan sevilen korku ve aksiyon oyunu Resident Evil 7 Hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta 2 farklı video yükleyerek bizleri heyecanlandıran ve “bakın biz eskiye döndük” imajı veren iki video yükleyen Capcom, sektörden birçok önemli kişinin katıldığı bir etkinlik düzenledi ve oyun hakkında bilgiler verdi.

Ambassador Meeting isimli düzenlenen etkinliğe oyun ve basın sektöründen birçok önemli kişi katıldı. Bu etkinliğe katılanlardan birisi olan Alex Aniel ise Twitter üzerinden, Resident Evil 7 hakkında bahsedilen konular takipçilerine bilgi vermeyi ihmal etmedi. Oyunun %90’ının bittiğini belirten yapımcı, oyunun herhangi bir erteleme almayacağını belirtmiş. Playstation 4 Pro desteği de sunacak olan oyun 4K çözünürlükte geliştirilmiş dokular eşliğinde çıkışını da yapacak. Etkinlikte 4K çözünürlüğünde görseller de gösterilmiş. Bu arada belirtelim, Alex Aniel bu görsellerin çok detaylı ve etkileyici olduğunu belirtiyor. Etkinlikte fotoğraf çekme yasağı olduğu için herhangi bir fotoğraf veya resim elimizde bulunmuyor.

Resident Evil 7 Hakkında Yeni Bilgiler Var

Resident Evil 7 Hakkında Yeni Bilgiler Var

Eski, yani geleneksel oyun temayı seven oyuncuları çok mutlu edeceğini söyleyen Alex, oyunun yeni demosunun da paylaşıldığını belirtti. Bildiğiniz gibi geleneksel temaya dönmeye karar veren Capcom, bu dönüşünü daha önce paylaştığı videolarla bizlere göstermişti. Karakter tasarımlarından kayıt noktasına kadar birçok alanda geri dönüşünü gerçekleştiren yapımcı, oyunun etkileyici olduğu belirtmişti. Özellikle Resident Evil 4 oyunundaki kayıt sisteminin aynısını kullanan oyun, daktilo yerine ses kayıt cihazı kullanmaya karar vermiş. Serinin bütün oyunlarından iyi olduğunu düşünen Alex, serideki herhangi bir oyunu seven birisinin bunu da beğeneceğini belirtmiş. 24 Ocak 2017 tarihinde piyasaya çıkacak olan Resident Evil 7, Xbox One, PC, Playstation VR, Playstation 4 ve Playstation 4 Pro için çıkışını gerçekleştirecek. Aşağıdan daha önce paylaşılmış videoları ve yeni videoları izleyebilirsiniz.

Yeni Videolar

Eski Videolar