blank

Resident Evil 7 İçin Yeni Videolar Yayınlandı

Resident Evil 7 İçin Yeni Videolar Yayınlandı

Capcom tarafından geliştirilen ve yayınlanan sevilen korku ve aksiyon oyunu Resident Evil 7 İçin yeni videolar yayınlandı. Geçtiğimiz haftalarda da farklı videolar yayınlanayan Capcom, 2 yeni video daha yayınladı ve “biz eskiye dönüyoruz” imajını videolarda hissettirmeye devam ediyor.

Resident Evil 7 İçin Yeni Videolar Yayınlandı

Yayınlanan yeni videolarla birlikte oyun hakkında yeni birçok şeyi daha öğreniyoruz. Bunlar karakterin tasarımından kayıt noktasına kadar çok çeşitli bir popülasyon sunmakta. Videoda gördüğümüz kayıt noktaları farketmişsinizdir. Eğer eski bir oyuncuysanız Resident Evil serisinde oyunu daktilo bulunan yerlerden kaydedebiliyorduk. Bu sistem tekrardan seriye getirilmiş durumda, tabi küçük bir değişiklikle. Bundan sonra artık kayıtlarımızı ses kayıt cihazı aracılığıyla kaydedeceğiz. Kırılabilen kutu ve eşyalar sayesinde de bol bol teçhizat toplayacağız gibi duruyor.

24 Kasım 2017 tarihinde piyasaya çıkacak olan Resident Evil 7, Xbox One, PC, Playstation 4, Playstation VR ve Playstation 4 Pro için çıkışını gerçekleştirecek ve Pro’da 4K desteği sunacak.