blank

Resident Evil Zero Satış Rakamları

Resident Evil Zero Satış Rakamları

Capcom’un geliştirdiği artık bir klasik haline gelen Resident Evil serisinin 2016’nın başında yenilenmiş haliyle gelen Remastered projesi Resident Evil Zero’nun satış rakamları açıklandı.

Geliştirici firma tarafından gelen açıklamaya göre Resident Evil Zero, çıkışını gerçekleştirdiği tüm platformlarda 1,1 milyon satış yapmayı başarmış. Bildiğiniz üzere Resident Evil Zero’da STARS ekibindeki Rebecca ve daha öncelerde eski bir asker olan Billy’nin yaşadığı durumları, maceraları birebir yaşıyorduk. Bu 2 karakterin de kontrolünü ele alabildiğimiz yapımda evrende yaşanan olayların nasıl başladığı oyunculara gösteriliyordu.

Resident Evil Zero Satış Rakamları Gayet İyi

Resident Evil Zero Satış Rakamları

 

Satış rakamları göz önünde bulundurulduğunda Resident Evil Zero, oyunculara bekleneni vermiş gibi görünüyor. 2002 yılında ilk olarak çıkan Resident Evil Zero’nun 1,25 milyon satış rakamıyla kıyaslandığında 1,1 milyon satış oldukça heyecan verici. Bunun dışında Capcom’un halen Resident Evil 2’nin Remastered sürümü için geliştirme aşamasında olduğunu da belirtelim.

Ocak 2017’de çıkışını gerçekleştirecek olan ve sanal gerçeklik desteği ile birlikte oyunculara kavuşacak olan Resident Evil 7, serinin ilk FPS bakış açısına sahip oyunu olma niteliği taşıyor. Bakalım Resident Evil cephesinden ne gibi haberler daha bizleri bekliyor. Hep birlikte göreceğiz.