blank

Rise of the Tomb Raider Gizlilik Temalı Oynanış Videosu

Gamescom 2015’in ardından kendisinden haber alınamayan Rise of the Tomb Raider için yeni bir oynanış videosu yayınlandı.

Eğer Lara’nın gizlilik içerisinde düşmanlarını ortadan kaldırmasından keyif alıyorsanız, bu video oyuna karşı olan iştahınızı biraz daha kabartacak gibi görünüyor. Yayınlanan bu yeni gizlilik temalı oynanış videosunda, düşmanlarımızı saklanarak nasıl etkisiz hale getirebileceğimiz, oyunun genel gizlilik mekaniklerini ve atmosferini net bir şekilde görebiliyoruz. Lakin yine dikkat çeken problemlerden bir tanesi kesinlikle yapay zeka oluyor… Oyunun piyasaya çıkmasına bu kadar az süre kalmışken, umarız geliştirici ekip bu durumu biran önce toparlar ve bizlere gerçekten etkileyici bir Tomb Raider oyunu daha sunmayı başarır. Paylaşılan bu yeni oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Rise of the Tomb Raider Gizlilik Temalı Oynanış Videosu

https://www.youtube.com/watch?t=184&v=8SDqvE67ykY

Rise of the Tomb Raider’ın çıkış tarihi, Xbox One ve Xbox 360 için 13 Kasım olarak belirlendi. Yapımı PC ve PS4’de oynamak isteyen oyuncuların ise maalesef 2016 yılını beklemeleri gerekiyor.