blank

Rise of the Tomb Raider PS4 Oynanış Videosu

Rise of the Tomb Raider PS4 Oynanış Videosu

Square Enix, Rise of the Tomb Raider’ın PlayStation 4 versiyonu üzerinde çalışmaya devam ediyor ve yayıncı ekip serinin 20. yılına özel olarak sunulacak Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration için oyun içi görüntülerin bulunduğu kısa bir video paylaşmayı da ihmal etmedi. Lara’nın Japonca dublajının yer alıyor.

Rise of the Tomb Raider ilk olarak 10 Kasım 2015’te Xbox One’a, sonrasında ise 28 Ocak 2016 tarihinde PC’ye çıkış yapmıştı. Uzun bir bekleyişin ardından PS4 sahipleri de Rise of the Tomb Raider oynayabilecekler. Ancak bu kadar bekleyişin ardından farklı bir şeyler gelmeliydi. Farklı bir şeyler olmalıydı diye düşünmüyor insan. Oyunun aşağıdaki videosundan sonra sizlerde diyeceksiniz ki oyuna grafiksel anlamda hiç bir şey eklenmemiş. Oyun içerisinde elbette değişiklikler var tabi ki onlara bakacak olursa;

  • Yeni co-op modu Endurance
  • Yeni hikaye modu Blood Ties
  • Yeni zorluk modu
  • 20. yıl kutlama kıyafeti
  • 5 klasik Lara kostümü
  • 12 kıyafet, 7 silah, 35 sefer kartı
  • Daha önce piyasaya sürülmüş olan tüm indirilebilir içerikler bulunacak.

Rise of the Tomb Raider PS4 Oynanış Videosu

Rise of the Tomb Raider PS4

Ancak oyuna gelen içerik dışında grafiksel anlamda yada oyunun temel fizik motoru anlamında bir değişiklik yok. Eğer oyunu ön sipariş yaparsanız Tomb Raider: Definitive Edition’ın da bir adet dijital kopyası size veriliyor. Son olarak oyunun PlayStation 4 üzerinde 1080p/30fps çalışacağını hatırlatalım. Burada ayrı bir fiyasko var zaten. Aylarca beklenilmiş edilmiş, şu oyunun 60FPS versiyonunu çıkaramayan bir yapımcı ile karşı karşıyayız. PC versiyonu için 60FPS desteği olan ve aylar aylar sonra PS4’e geliştirilmiş ve bazı yenilikler, içerikler ile gelmiş bir oyunu neden PS4 sahiplerine 30FPS’de oynatırsınız hala anlam veremiyoruz. Yani diyeceğimiz o ki PS4 sahipleri karar sizin. Biz haberimizi yazdık eleştirimizi yaptık gerisi sizde.

Rise of the Tomb Raider PS4 çıkış tarihi 11 Ekim 2016 olarak kesinleşen yapım, PSN üzerinden ön sipariş verildiği takdir de Tomb Raider: Definitive Edition’ı da kütüphanenize ekleyecek.

Rise of the Tomb Raider PS4 Oynanış Videosu