blank

Rise of the Tomb Raider PS4 Tüm Detaylar

Rise of the Tomb Raider PS4 Tüm Detaylar

Square Enix firması dün itibari ile Rise of the Tomb Raider PS4 için bir çok detay paylaştı. Duyurusu yapılan oyunun videoları da yavaş yavaş gelmeye başladı.

Rise of the Tomb Raider PS4

Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration için öncelikle bir video paylaşıldı. Bu video da bir çok detay öne çıktı. Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration yenilik olarak oyuna yeni co-op modu Endurance, yeni hikaye modu Blood Ties ve tüm indirilebilir içerikler ile birlikte gelecek. Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration 11 Ekim 2016 tarihinde çıkış yapacak.

Bu versiyon önceden çıkmış tüm DLC’ler, kıyafetler ve silahların dışında yeni extreme survivor zorluğunu oyunculara sunacak. Yeni hikaye modu ise oyunculara Playstation VR özelliği ile birlikte geliyor. PlayStation 4 sürümünde gelecek bu yenilikler Xbox One ve PC sahiplerini de sunulacak. Son olarak ön sipariş verenlere sanatsal çalışmaların bulunduğu bir de kitap verilecek ve oyunun fiyatı ise 60 dolar.

Rise of the Tomb Raider PS4

Ayrıca oyunun duyurularının ardından bazı teknik özellikleri de ortaya çıktı.  Square Enix tarafından duyurusu dün yapılan Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration’ın PlayStation 4 üzerindeki çözünürlük ve FPS oranları belli oldu. Hala oyunun optimizasyon aşamasında olduğunu belirten ekip Rise of the Tomb Raider PS4 1080p 30FPS özellikleri ile geliyor. Ekip bunun ötesindeki herhangi bir artı özelliğin ise bonus olacağını ekledi.

Grafikleri, hikayesi ve Lara Croft’u ile 2016’ya damga vuran yapımlardan biri olan Rise of the Tomb Raider, ilk olarak Xbox One platformuna konuk olmuş, hemen ardından ise PC’ye gelmişti. PlayStation 4 için ise 11 Ekim’de raflardaki yerini alacak olan Rise of the Tomb Raider, sevilen Endurance modu için de keyifli bir yenilik ile geliyor. Rise of the Tomb Raider PS4 Endurance modu arkadaşınız ile birlikte oynama özelliğini getirmesi ile hayranlarını çok sevindirdi. Ayrıca Rise of the Tomb Raider PS4 Endurance modu oynanış videosu da paylaşıldı.

Rise of the Tomb Raider PS4

Rise of the Tomb Raider PS4 20 Year Celebration; yeni co-op modu Endurance, yeni hikaye modu Blood Ties ve tüm indirilebilir içerikler ile birlikte 11 Ekim 2016 tarihinde çıkış yapacak. Oyun Xbox One ve Xbox 360 için 10 Kasım 2015 tarihinde PC için ise 28 Ocak 2016 tarihinde çıkış yapmıştı.

Rise of the Tomb Raider PS4 20 Year Celebration Endurance Oynanış Videosu