blank

Rocket League Koleksiyoncu Sürümü Tanıtıldı

Rocket League Koleksiyoncu Sürümü Tanıtıldı

Oyun dünyasına bam başka bir konsept ile giriş yapan ve daha sonra milyonlarca oyuncuya ulaşan Rocket League Collector’s Edition ( Koleksiyoncu Sürümü ) için bir video paylaştı.

Paylaşılan bu videoda bu sürümün tanıtımı yapılıyor. Koleksiyoncu oyuncular için ilgi çekici gözüküyor. Çıktığı yıl itibari ile bir çok ödüle layık görülmüş ve aday olduğu bir çok kategoride de ödüllerini toplamış olan eğlence odaklı çılgın oyun Rocket League için bu koleksiyoncu sürümü daha öncesinde içeriğine kadar belli olmuştu. Bu sürümün resmi olarak tanıtımı bu gün yapıldı.

Peki Rocket League Collector’s Edition ( Koleksiyoncu Sürümü ) içerisinde ne var diye merak ediyorsanız, aslında şunu belirtmemiz gerekiyor genelde oyunların koleksiyon sürümlerinde dijital içerikten daha çok fiziksel içeriklerde yer alır fakan Rocket League için yapımcı firma biraz daha değişik davranmış, Koleksiyoncu sürümü içerisinde 3 adet DLC paketi (Supersonic Fury, Revenge of the Battle-Cars, ve Chaos Run), ayrıca 4 adet yeni araç ve 1 adet özel sanatsal baskı yer alacak.

Rocket League Collector’s Edition ( Koleksiyoncu Sürümü) Avrupa’da 24 Haziran, Amerika’da ise 5 Temmuz tarihinde satışa sunulacak.

Rocket League Koleksiyoncu Sürümü Tanıtım Videosu