blank

Rocket League Yeni Harita VR Temalı Geliyor

Rocket League Yeni Harita VR Temalı Geliyor

Oyun için yeni modlarla birlikte yeni haritalarda gelmeye devam ediyor. Milyonlarca oyuncu tarafından oynanan ve platformlar arası da oynanabilen Rocket League için yapımcılar yeni haritayı çıkaracakları tarihide verdiler.

Bu yeni harita Virtual Reality temalı ve haritanın duvarları ve zemini Tron filminden çıkmış gibi bir havası var. Hem fütüristlik hemde teknolojik bir görünüme sahip olan bu haritada oyuncuların oynayış tarzı da biraz değişecek gibi gözüküyor. Oyuncular sadece birbirleri ile değil haritadaki duvarlarla da bir hayli haşır neşir olacak gibi. Oyuna bu harita ile bir çok oyuncu farklı stratejiler ve taktikler de katacaktır elbette. Haritanın ortasındaki iki duvar haritayı tamamen 3 bölünür bir hal getiriyor. Rakip takımı savunmak bu haritada pekte kolay olmayacak gibi. Ayrıca koridor atakları da muhtemelen oyuna büyük etki edecektir.

Ayrıca oyuncular araçlarını bu duvar üzerinde kullanabilecekler. Şuan haritanın bir prototip versiyonu hazır. Test sunucularında denenmeye başladı bile. Ayrıca yapımcılar oyuncu topluluğunun fikirlerine de çok önem verdiklerini ve onların fikirlerine göre de haritayı tamamen değiştirebileceklerini de söylediler.

Rocket League yeni harita çıkış tarihi herhangi bir aksilik yaşanmaz ise Haziran ayı içerisinde gelecek.