blank

Rockstar Games Hilecilere Göz Açtırmıyor

Rockstar Games Hilecilere Göz Açtırmıyor

Grand Theft Auto V’in geliştiricisi Rockstar Games online kısımda cadı avına başlamış durumda. GTA Online üzerinde hile ve oyun açıkları ile elde edilen tüm paraların bulunduğu banka hesaplarını sıfırlayan Rockstar Games, hilecileri büyük bozguna uğrattı.

Rockstar Games

Rockstar Games’in kendi destek sayfası üzerinde yaptığı bir açıklamayla da sıfırlamaların sebebini belirtti. Daha adil bir oyun isteyen oyunculara bunu sunmak isteyen Rockstar, gayrimeşru olarak elde edilen paraları sıfırladı. Oyun içinde banka hesabınızla alakalı bir mesaj aldıysanız ve bu mesajda paranızın dengelendiği belirtiliyorsa bilinki sizde de bu şekilde elde edilmiş bir para mevcut ve bu yüzden o miktarın sıfırlandığını duyurmuşlardır size de. Oyun hatalarından dolayı elde edilen fazla paralar da aynı şekilde sıfırlandı, belirtelim.

Daha adil bir oyun için her gün daha fazla çalışan yapımcı şirket, oyuncuların en iyi eğlenceyi yaşayabilmesi için elinden geleni yapıyor. Oyundaki dengeleri yavaş yavaş yerine oturtan Rockstar, bundan sonra daha sık bu denetimleri gerçekleştireceğini de belirtti.