blank

Rockstar North Müdürü İstifa Etti

Neredeyse bütün Grand Theft Auto serisinin geliştiricisi olan ve Rockstar North’ta müdürlük yapan Leslie Benzies istifa etti.

tam 20 Yıldan bu yana Rockstar’da görev alan Benzies, Grand Theft Auto serisinin dışında diğer Rockstar oyunlarının’da gelişimine büyük bir katkı sağlamıştı ve başarılarından dolayı Rockstar North’da müdürlüğe kadar yükselmişti. Ancak geçtiğimiz yıllarda Leslie Benzies işinden tamamen ayrılmış ve bunun haberi daha yeni duyulmakta.

Yayılan bu haberin üzerine Benzies’in neden ayrıldığı bilinmezken, Rockstar; “1 Eylül 2014 itibariyle Leslie Benzies, şirkete bir daha geri dönmemek üzere tatile çıktı. Hayranlarımıza muhteşem tecrübeler sunan takımımızın temellerini atmamıza yardımcı olan Benzies ile olan arkadaşlığımız sürekli olarak devam edecek ve ona gelecek yaşamında mutluluklar diliyoruz.” açıklamasını yaptı ve Benzies’in Rockstar’dan ayrıldığını doğruladı.

Leslie-Benzies-with-shades

Leslie Benzies’in ayrılığı sonucu Rockstar’ın nasıl etkileneceği ve yerine kimin geçeceği önümüzdeki zamanlarda netleşecektir.