blank

Ruiner Oyunu Duyuruldu

Ruiner Oyunu Duyuruldu

Cyberpunk temasına sahip olan oyunlar arasında iyi bir yere gelmesi beklenen ve bağımsız yapımcı stüdyoları tarafından geliştirilen Ruiner yozlaşmış sistemin karşısına çıkarak sömürülen bir halkın intikamı için geliyor.

Ruiner-oyunu-pc-cikis-tarihi-video-oynanis-fragman-tanitim-duyuru-trailer-ekran-goruntuleri-sistem-gereksinimleri-10

Rengkok adlı bölgede geçecek oyun 2091 yılını anlatacak ve kardeşimizin kaçırılması sonucu karakterimizin artık bu işe bir dur deme hikayesini konu alacak. Şehirde Heaven adlı bir şirket insanları robotlaştırmaya, onları sömürmeye ve bütün halkı hissizleştirmeye çalışmaktadır. Geliştirdikleri sistemler ile insanları yönetmeye kalkan bu şirket, sanal bir dünyanın efendisi olmuş durumdadır ve tek amaçları daha fazla rant sağlayıp bütün dünyanın hakimi olmaktır. Şirkete karşı başlattığımız bu savaşta şehrin gizemlerine ve insanlık dışı olaylara şahit olacağız. İnsanların nasıl bir sistem tarafından yutulduğunu gördüğümüzde ise bütün gerçekleri açığa çıkarmaya çalışacağız. Cehennemin bir diğer adı Heaven diye bilinen bu şirket uyuşturucu ticaretinde başında bulunuyor.

Ruiner oyunu Unreal Engine 4 oyun motoru ile geliştirildi ve İzometrik bir kamera açısına sahip. Mükemmel geleceği kurmaya kalkarken, kurulmuş bencil bir dünyanın içinde kalacağız. Ruiner PC, Mac ve Linux platformları için geliştiriliyor.

Ruiner çıkış tarihi ise henüz tam olarak kesinleşmemiş durumda fakat 2016 yılı içerisinde çıkışını yapacak.

Ruiner Duyuru Videosu