blank

Scalebound PC Duyuruldu – E3 2016

Scalebound PC Duyuruldu – E3 2016

Microsoft E3 2016 fuarındaki konferansında yeni oyunlarını tanıtmaya devam etti. Bunlardan bir tanesi de tabi ki Scalebound oluyor.

2017 yılında Xbox One ve PC’de boy gösterecek oyun için bir de güzel bir boss dövüşünün bulunduğu bir oynanış videosu gösterildi. Devil May Cry serisinin yönetmeni bu oyunda da karşımıza çıkıyor ve bu oyun için yine yönetmenlik koltuğuna oturmuş durumda kendisi. Scalebound aslında oldukça sıkıntılı dönemler geçirdi. Bir çok gecikmelere ve aksaklıklarla uğraştı diyebiliriz.

Ama sonunda dev yaratıklarla kapışmanın vakti gelmiş gözüküyor. Çok oyunculu bir mücadele bizleri bekliyor, arkadaşlarınız ile birlikte devasa yaratıkları indirmeye hazır olun. Yayınlanan son video ile yapımcılar oyun için istedikleri seviyeye ulaştıklarını belli ediyorlar. Yayınlanan bu video ile oyunun aslında Co-Op oynanışına göz atmış oluyoruz. Büyük ejderha sürmemizin dışında arkadaşlarımız ile birlikte gireceğimiz büyük boss mücadelelerinin olacağı bu video ile de gösterildi. Oyuncular istedikleri zaman yerden sahip oldukları oklar ile yaratığı indirmeye çalışırken isterlerse ejderlerine binip canavara daha da yakınlaşıp savaşlarına devam edebiliyorlar.

Oyunun temelinde doğru zamanda doğru hamleyi yapmak yatıyor. Belirli zamanlarda yaratığı yavaşlatıp veya yorup belirli yakın dövüş hamlelerini de yapmamız gerekiyor. Aksi halde son hüsran ile bitebilir bu yüzden oyunda dikkatli davranmak gerekecek.

Scalebound çıkış tarihi ise 2017 yılı olarak duyuruldu kesin bir tarih verilmedi. Oyun Xbox One ve PC platformu için geliştiridi. Aslında sadece Xbox One özel olarak bilinen oyunun PC için çıkacağını da etkinlik ile öğrenmiş oluyoruz.

Scalebound Oynanış Videosu – E3 2016

https://www.youtube.com/watch?v=D-ZVMU_KA-M