blank

Scorn Çıkış Tarihi ve Yeni Video

Scorn Çıkış Tarihi ve Yeni Video

Günümüz oyun türleri arasında çok önemli bir yere sahip olan korku türünün bünyesine yeni oyunlar katılmaya devam ediyor. Bunlardan bir diğeri de FPS Korku Oyunu Scorn olacak. Scorn Çıkış Tarihi ve Yeni Video resmi ağızlardan açıklandı.


 

scorn-cikis-tarihi-ve-yeni-video
Scorn Çıkış Tarihi ve Yeni Video

Kickstarter projesi olarak başlayan ve yeterli desteği gördükten sonra da piyasaya sürülmeye hazırlanan Scorn çıkış tarihi belli oldu. Scorn atmosfer olarak müthiş bir gerilime sahip. Ebb Software tarafından geliştirilen yapım için birde video yayımlandı. Silahlı bir oynanışın yanı sıra bulmaca çözüp yeni mekanları keşfedeceğimiz oyunda arayüz ekranı bulunmuyor.  Bunların dışında yapımcılar tarafından resmi olarak bir açıklama geldi. Bu açıklama da yapımcılar oyuna herhangi bir DLC yada genişleme paketi gelmeyeceğini söylediler.


Scorn Ekran Görüntüleri

Scorn Çıkış Tarihi ve Yeni Video


Scorn yetenek sistemine de sahip. Yani oyunda bir yetenek sistemimiz olacak ve karakterimizi geliştirebileceğiz. Yeni mekanlar keşfedip, düşmanlarımız ile sahip olduğumuz silahla mücadele edeceğiz.

Scorn iki bölümden oluşacak ve Scorn ilk bölümü için çıkış tarihi belli oldu. Bilgilendirme ekranı olmayacak olan oyunda tamamen serbest olacağız ve her şeyi biz keşfedeceğiz. Scorn ilk bölümünün ismi Scorn DAESIN olacak. Scorn çıkış tarihi ilk bölüm ile birlikte ikinci bölüm içinde verilecektir. Şuan için sadece Scorn çıkış tarihi yıl olarak söylendi ancak yeni bilgiler geldikçe sizlere aktaracağız. Şimdilik oyun hakkında var olan bütün bilgiler bu kadar.

Scorn çıkış tarihi ise 2017 yılı olarak kesinleşmiş durumda. Ancak yapımcılar tam bir gün tarih vermediler. Resmi olarak yayımlanan ilk fragmanı ise aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Scorn İlk Fragman

Scorn Çıkış Tarihi ve Yeni Video