blank

Sea of Thieves Çıkış Tarihi

Sea of Thieves Çıkış Tarihi

Rare firmasının geliştirdiği ve oyuncular tarafından E3 2016 etkinliğinde görülür görülmez büyük ilgi çeken oyun hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

Microsoft‘un E3 2016 konferansında sunumunu gerçekleştirdiği korsan temalı oyun hem grafikleri hemde arkadaşlar ile eğlenceli bir oynanış yapısına sahip olmasıyla müthiş keyifli olacağa benziyor. Multiplayer odaklı olan bu yapımda gemi savaşları yapıyor, adalar keşfediyor yani tam anlamıyla bir korsan oluyoruz.

Oyunda neredeyse her şey oyunculara bırakılacak. Arkadaşlarımız ile birlikte aramızdan bir kaptan seçip derin denizlere yelkenlerimizi açacağız. Beklenmedik bir sürü tehlikeler ile karşılaşacağımız oyunda oyuncular tamamen özgür olacaklar. Temeline baktığımızda aslında oyun açık  dünya macera oyunu ve korsan temalı. Uzun süredir korsan temalı oyun bekleyen oyunculara ilaç olacak gibi gözüküyor. Oyun içerisinde yağmalamalar çok önem taşıyor olacak. Çünkü tüm geçim kaynağımız her şeyimiz yağmaladığımız mallar üzerinden yürüyecek.

Oyun tamamen multiplayer odaklı olacağı için karşımıza çıkan gemilerinde yapay zeka değil bizler gibi bir grup oyuncu arkadaş olacağını unutmayalım. İşte durum böyle olunca bu oyunun en büyük cazibesi bu olmuş oluyor. Karşımızdaki gemilerde oyuncular ile karşılıklı rekabet içinde bir açık dünya. Bizlere eşsiz bir co-op keyfi sunacak olan Sea of Thieves için yeni bilgiler de gelmeye devam ediyor. Oyunculara oyun içerisinde hazine bulmaları, yağma yapmaları gibi ekip görevleri de verilecek. Bu ekip görevleri tabi ki karşımıza diğer düşman gemilerindeki ekiplerle karşılaşmamız içinde başka bir yöntem aslında.


Sea of Theieves E3 2016 Sinematif Fragman


Nasıl bir korsan olmak istiyorsak o şekilde bir korsan olacağız. Kendi kurallarımızı ve şartlarımızı koyabileceğiz. Sea of Thieves dünyasını keşfedeceğiz görevler alacağız yada istersek tamamen başka gemilerin düşmanı azılı bir korsan da olabileceğiz. Mürettebatımız da tabi ki kendi ekip arkadaşlarımız olacak. Başka korsanlar ile anlaşmalar yapabileceğiz. Yada anlaşma yapmadan onlarla baş etmek zorunda kalacağız.


Sea of Theieves Ekran Görüntüleri


Sea of Thieves eşsiz bir sanat tasarımı ve fantastik dünyası ile bizlere sunulacak. Oyun içerisinde mistik ve mitolojik deniz yaratıkları ile de karşılaşabileceğiz. Hal böyle olunca sadece düşman gemileri ile değil okyanus yaratıkları ile de mücadele edeceğiz. Yapımcılar tarafından Sea of Thieves çıkış tarihi aralığı da verildi. Aslında bundan bir yıl önce Sea of Thieves adını duymuştuk. Yapımı gerçekten o tarihten beri merak ediyoruz ve artık Sea of Thieves oynanış videosu ve Sea of Thieves çıkış tarihi bilgilerini de aldıktan sonra rahatladık diyebiliriz.

Sea of Thieves çıkış tarihi Şubat 2017 olarak verilmiş durumda. Kesin bir tarih henüz paylaşılmadı ancak o ay içerisinde kesinlikle çıkacağı söylendi. Oyun Xbox One ve Windows 10 özel olarak geliyor.


Sea of Thieves Oynanış Videosu