blank

Sea Of Thieves E3 2015 Duyuru Videosu

E3 2015 konferansında Xbox One tanımında öne çıkan oyunlardan biri hiç şüphesiz Sea Of Thieves. Multiplayer olarak oynanabilecek olan Sea of Thieves bizlere özlediğimiz korsanlık maceralarını yaşatacak gibi gözüküyor bir hayli iddialı görsellere sahip olan Sea Of Thieves trailerını sizler ile paylaşıyoruz.

Yapımcısı Rare olan Sea Of Thieves için kısaca anlatmamız gerekirse Pirates Of Caribbean tarcı diyebiliriz. Bu güne kadar çok fazla multiplayer korsanlık oyunu ile oynamadık fakat Sea Of Thieves bu boşluğu bir nebze olsun doldurabilecek gözüküyor. Grafiklerin etkileyici olduğu Sea Of Thieves’de ayrıca başka gemilere saldırmamız onları yağmalamamız ayrıca kasaba ticaret yapmamız mümkün olacak gibi duruyor. Tayfanız  hazır ise Sea Of Thieves ile tayfanızı topların başına geçirmeye diğer korsan kaptanlar ile çatışmaya hazırsınız demektir. Yağmaladığınız malları pazarda satmak yeni gemiler satın almak yada geminizi modernize ederek geliştirmek de beklenenler arasında.

Sea Of Thiefs-2

Sea Of Thieves oyun dünyasında bulunan çok büyük bir boşluğa hitap etse de çok üzücü b,r yanı şuan içi mevcut oda Rare şuan için Sea Of Thieves’i yanlızca Xbox One’a çıkarmayı düşünüyor olması. Fakat güzel gelirler elde etmeleri halinde hiç şüphesiz bu oyunu PC oyuncularının da oynaması mümkün görünüyor. Sonuç da oyun yapımcıları kitlelerini büyütmek isteyecektir. Çıkış tarihi henüz belli olmayan Sea Of Thieves şimdiden heyecan uyandırmış durumda.Sea Of Thiefs-3