blank

Sea of Thieves Oynanış Videosu

Sea of Thieves Oynanış Videosu

E3 2016 etkinliğinde damga vuran oyunlardan birisi olan Sea of Thieves oyunu için oynanış videosu geldi. Arekkz Gaming kanalı Sea of Thieves Oynanış Videosu yayınladı.

Rare Games’in uzun bir aradan sonra heyecanlandıran nadir yapımlardan biri olan Sea of Thieves oynanış videosu oyuncuları iyice kendine bağlıyor. Sizlerde izleyince hak vereceksiniz ki oyun arkadaşlarla oynandığında müthiş keyifli bir oyun haline geliyor. Comic Con 2016 fuarında çekilen görüntüler sayesinde Sea of Thieves hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olmuş oluyoruz. Oyunun hem grafiksel hemde oynanış bakımından ne durumda olduğunu da bu video ile anlamış olduk.

Microsoft‘un E3 2016 konferansında sunumunu gerçekleştirdiği korsan temalı oyun hem grafikleri hemde arkadaşlar ile eğlenceli bir oynanış yapısına sahip olmasıyla müthiş keyifli olacağa benziyor. Multiplayer odaklı olan bu yapımda gemi savaşları yapıyor, adalar keşfediyor yani tam anlamıyla bir korsan oluyoruz.

Sea of Thieves Oynanış Videosu

Oyunda neredeyse her şey oyunculara bırakılacak. Arkadaşlarımız ile birlikte aramızdan bir kaptan seçip derin denizlere yelkenlerimizi açacağız. Beklenmedik bir sürü tehlikeler ile karşılaşacağımız oyunda oyuncular tamamen özgür olacaklar. Temeline baktığımızda aslında oyun açık  dünya macera oyunu ve korsan temalı. Uzun süredir korsan temalı oyun bekleyen oyunculara ilaç olacak gibi gözüküyor. Oyun içerisinde yağmalamalar çok önem taşıyor olacak. Çünkü tüm geçim kaynağımız her şeyimiz yağmaladığımız mallar üzerinden yürüyecek.

Oyun tamamen multiplayer odaklı olacağı için karşımıza çıkan gemilerinde yapay zeka değil bizler gibi bir grup oyuncu arkadaş olacağını unutmayalım. İşte durum böyle olunca bu oyunun en büyük cazibesi bu olmuş oluyor. Karşımızdaki gemilerde oyuncular ile karşılıklı rekabet içinde bir açık dünya. Sea of Thieves oynanış videosu bizleri bizden aldı diyebiliriz. Kesinlikle kaçırmayın ve izleyin. Sea of Thieves oynanış videosu oyunun bize ne denli zevkli bir oyun olacağını da resmen gösteriyor. Çıkması için iple çekiyoruz.

Sea of Thieves çıkış tarihi Şubat 2017 olarak verilmiş durumda. Kesin bir tarih henüz paylaşılmadı ancak o ay içerisinde kesinlikle çıkacağı söylendi. Oyun Xbox One ve Windows 10 özel olarak geliyor.

Sea of Thieves Oynanış Videosu