blank

Seven Knights Dehşet Kuyusu Geliyor

Seven Knights Dehşet Kuyusu Geliyor

Seven Knights, son güncellemesinde Dehşet Kuyusu adlı modu içeren yepyeni strateji seviyesini oyuncularıyla buluşturuyor. Yeni güncelleme ile birlikte Seven Knights, tüm dünyada 10 milyon kişi tarafından indirilmesi şerefine bir etkinlik de düzenliyor.

Netmarble’ın sevilen mobil RPG oyunu Seven Knights, son güncellemesinde değerli aksesuarlar kazandıran Dehşet Kuyusu modunu içeren yeni strateji seviyesini oyun severlerin beğenisine sunuyor. Tüm dünyada, Seven Knights’ın 10 milyon indirilme sayısına ulaşması şerefine 12 Ekim’e kadar sürecek bir etkinlik de düzenleyen Seven Knights, 7 günden fazla giriş yapan tüm oyuncularına hediyeler dağıtıyor.

Seven Knights Dehşet Kuyusu

Canavarları yendikçe seviye başına ödüller kazandıran yeni içerik Seven Knights Dehşet Kuyusu ’nda Seven Knights, oyuncularına her bir bölümü tamamlayabilmek adına kahramanlarından stratejik olarak faydalanmalarını öneriyor. 30 bölümü tamamlayan Seven Knights oyuncuları, Dehşet Kuyusu‘ndan elde edilen puanlarla yeni aksesuarlar alabiliyor.

10 milyonluk çarpıcı bir indirme sayısına ulaşması şerefine 22 Eylül-12 Ekim arasında bir etkinlik de düzenleyen Seven Knights, 7 günden fazla giriş yapan oyuncularına 6-Yıldız Kahraman Seçici’den 250 Yakut’a kadar oyun içi ödüller dağıtıyor.

Tüm dünyada popüler olan ve büyük başarıya ulaşan Seven Knights, 300’den fazla karakterin güçlendirilmesiyle ilerleyen sıra tabanlı bir mobil RPG oyunudur.

Seven Knights Google Play ve AppStore üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.