blank

SeVen The Days Long Gone Tanıtıldı

SeVen The Days Long Gone Tanıtıldı

CD Project RED firmasından ayrılmış, The Witcher serisinde emekleri geçmiş bazı yapımcıların bağımsız olarak kendilerine ait kurdukları yeni oyun stüdyosu Fool’s Theory tarafından geliştirilen yeni RPG oyunu SeVen The Days Long Gone ekip tarafından tanıtıldı.

Kıyamet sonrası sanal bir dünyada geçecek olan Seven The Days Long Gone oyununda hayatlar artık daha zor ve bulunduğumuz dünya tamamen bir tehlikenin içindedir. Artık insanların her şeyi yok olmuş ve felaket Dünya’nın üzerine en büyük hışmı ile çökmüştür. Tek başımıza bitirmek için çaba sarf edeceğimiz bu oyunda hikaye bölümler şeklinde ilerliyor. Hikayenin gerçekten önem taşıdığını söylemek gerekiyor. Ancak oyunda yapımcılar bizleri daha da özgür kılabilmek için geliştirdikleri sistem ile haritada istediğimiz gibi geze bilmekteyiz. 3D-Izometrik kamera açısı ile oynanacak olan SeVen The Days Long Gone oyunu RPG ve  Unreal Engine 4 oyun motoru ile geliştiriliyor. Oyun içerisindeki seçimlerimiz bize kendi kaderimizi çizmemize olanak sağlayacak.

Yapımcılar oyun hakkında daha fazla bir detay vermemiş durumdalar. Oyun için henüz resmi açıklanmış bir çıkış tarihide yok. Fakat zamanla yeni haberler gelecektir ve bizlerde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Ayrıca oyun sadece PC için geliştiriliyor.


SeVen The Days Long Gone Ekran Görüntüleri


SeVen The Days Long Gone Duyuru Videosu