blank

Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter Video ve Detaylar

Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter Video ve Detaylar

Sherlock Holmes hayranlarına mutlu haberi verelim istedik. Evet yeni Sherlock Holmes oyunu geliyor ( Sekizinci) , hemde Bigben Interactive ve Frogwares Game tarafından ortaklaşa bir proje olarak geliştiriliyor. Dedektifimizin yeni macera çıkacağı ve bu seferki maceraların diğerlerine nazaran çok daha farklı olacağı bu oyunda, Sherlock’un “Katelyn !” diye bağırdığını görüyoruz. Yayımlanan fragmanda pek fazla bir bilgi bulunmuyor ve iyice gizlenmiş hikaye ayrıntıları fakat görünen o ki daha esrarengiz bir macera içerisinde olacağız bu kez.

Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter Ekran Görüntüleri

“Mistik Yolculuk” adı verilen bu macera da Sherlock artık daha uhrevi ve ruhani bir macera içerisinde bulunacak gibi gözüküyor. Belki bunların hepsi bir rüya mı ? Katelyn yoksa onun aklının ona oynadığı başka akıl oyunlarından bir tanesi mi ? Yoksa karanlık güçler Sherlock’u ele mi geçiriyor? Böylesine bir girdabın içinde bulunacak olan dedektifimiz intikam duygusu ve karanlık duyguların arasında kalacak. Bu kez kahramanımızın kabiliyeti ve soğukkanlılığı onu kurtarmayabilir.

Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter çıkış tarihi ise 27 Mayıs 2016 olarak kesinleşmiş durumda ve PC, PS4 ve Xbox One için piyasadaki yerini alacak.

Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter Fragman

https://www.youtube.com/watch?v=NF_d44z2k5w


 

Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter İlk Oynanış Görüntüleri