blank

Silence Gamescom Tanıtım Videosu

Silence Gamescom Tanıtım Videosu

Almanya’nın Köln şehrinde gerçekleştirilen Gamescom’da ziyaretçiler Daedalic Entertainment’in geliştirdiği Silence’in fantastik dünyasını keşfetme imkanı yakaladılar. Yaşam ve ölüm arasındaki ilginç bir dünyada Noah ve Renie’nin yaşantısının ele alındığı Silence’in tanıtım videosu Gamescom’da yayınlandı. Çarşamba ve Pazar günleri arasında Nordic Games standında (salon 8, stand #C020) Silence ilk kez deneyimlenebilecek.

Ayrıca yeni gelen tanıtım videosu ile birlikte Silence’in eşsiz dünyasının keşfine de çıkabileceksiniz. Silence 2016’nın son çeyreğinde PC, Mac, Linux, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek. Silence Gamescom Tanıtım Videosu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Silence Gamescom Tanıtım Videosu Yayınlandı

silence-gamescom-tanitim-videosu1

 

Silence Hakkında

Savaş tüm şiddetiyle devam ediyor. Hava saldırısı sırasında 16 yaşındaki Noah ve küçük kız kardeşi Renie bir sığınığa sığınırlar. Orada ölümcül bombardımanlara maruz kalmalarıyla birlikte yaşam ve ölüm arasında bir çizgidedirler. Noah’ın kardeşi Silence’de kaybolunca, Noah tehdit içeren bir dünyada kardeşinin izini aramaya başlar.

Silence, savaşın bütün kötü izlerini ve acılarını beraberinde taşıyor. Karanlık dünyanın yaratıkları bu şehrin kasabalarını ve uğrak yerlerini kasıp kavuruyor. Sadece küçük bir grup isyancılar bu tehdide karşı koyuyor. Noah bu tehlikelerle dolu dünyada kardeşini kurtarmak için hayatını feda edecek.

Heyecan verici yolculuğa ve bir o kadar duygusal ve sürükleyici hikayeye Noah ve Renie ile birlikte katılacaksınız. Zamanla bu tehlikeleri dolu dünyada tek gerçeğin aralarındaki sevgi olduğunu anlayacaksınız.

Özellikler

  • Özenle tasarlanan 3D karakterler ve zengin 2D arka planlar
  • 12 saatten uzun süren oynanış
  • Üç adet oynanabilir karakter
  • Heyecan verici ve bir o kadar sürükleyici üç adet oynanabilir karakterin yanı sıra, Silence eski dostların da birleşimine ev sahipliği yapacak

 

Silence Gamescom Tanıtım Videosu