blank

Skyrim Special Edition Hakkında Yeni Bilgiler Var

Skyrim Special Edition Hakkında Yeni Bilgiler Var

Bethesda tarafından geliştirilen, sevilen RPG oyunu Skyrim’in gelecek olan yeni güncellemesi Skyrim Special Edition hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

Yeni birçok grafik iyileştirmesiyle beraber gelecek olan Skyrim Special Edition, konsollara mod desteğiyle birlikte gelecekti. Zorda olsa Playstation 4 için mod desteğinin gelmesini sağlayan Bethesda, karşılığını biraz az almış gibi duruyor. Yapılan açıklamaya göre, Xbox One üzerinde 5 GB mod desteği sağlanacak olan Skyrim’e Playstation 4 için 1 GB’lık bir boş alan sağlanacak. Yani kısacası, The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition için Xbox One, Playstation 4 konsolundan daha fazla boş alan sağlayarak oyunculara daha fazla mod yükleme desteği sunacak. Bilindiği üzere Skyrim üzerinde bazı modların boyutu zaten 1 GB’dan fazla. Sony tarafından bir açıklama yapılır mı bilmiyoruz ama Playstation 4 oyuncuları bu duruma biraz içerleyecek gibi duruyor.

Skyrim Special Edition

Geçtiğimiz gün yeni bir oynanış videosu yayınlayan Bethesda, hem konsol oyuncularını hemde PC oyuncularını tekrardan heyecanlandırmaya devam ediyor. Yayınlanan yeni oynanış videosuyla birlikte özellikle dış mekanlara ve ejderha gelişmelerine odaklanmışlar. Yeni güncelleme ile birlikte birde yeni bir mod geliştirme kiti sunacak olan Bethesda, hem konsolda mod kullanımını bizler için daha da fazlalaştıracak hemde PC’lerde daha farklı modların yapımına da ön ayak olacak. Ayriyeten yayınlanan farklı bir videoyla da bir Youtube kullanıcısı bizlere yeni Special Edition ile şehirlerin nasıl gözüktüğünü göstermiş. Grafik kalitesinin artmasıyla şehirlerin daha da güzelleştiği bir gerçek. Bu hali ile birçok oyuncuyu geri döndürecek gibi duran Skyrim, yeni birçok oyuncuyu da bünyesine katacak gibi duruyor. Bu videoları aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu arada sevindirici bir haber daha verelim. Skyrim Special Edition’un çıkışını sayılı günler kala Monopoly cephesinden güzel bir haber geldi. Monopoly, 2017 yılının Mart ayında Skyrim: Monopoly Board Game isimli bir kutu oyunu piyasaya sürecek. Fiyat olarak ise 49 dolarlık bir ücret belirlenmiş.

28 Ekim tarihinde PC, Xbox One ve Playstation 4 için çıkışını gerçekleştirecek olan Skyrim Special Edition, hem PC’ye hem de konsollara büyük yenilikler getirerek oyuncuların gönlünü tekrardan kazanma peşinde.