blank

Sniper Elite 4 Çıkış Tarihi ve Oynanış Videosu

Sniper Elite 4 Çıkış Tarihi ve Oynanış Videosu

E3 2016 fuarında tabi ki yüzlerce oyun gösterildi ve bunlardan bir tanesi de Sniper Elite 4 oyunu idi. Serinin 4. oyunu olmakla birlikte çok büyük bir değişeme uğramadığını ufak gelişimler ve yenilikler ile birlikte harmanlanıp tekrardan karşımıza çıktığını bu video ile anlamış olduk.

Sniper Elite 4 uzunca bir oynanış videosu paylaşıldı. Bu paylaşılan videoyu izlediğiniz de Sniper Elite 3 oynamış birisi iseniz oyunu serinin üçüncü oyunu sanabilirsiniz. Fakat yeni oyun olarak karşımıza çıktı. Oyunda bizler bir gelişim veya büyük değişiklikler görmedik. Sniper Elite serisinin bu yeni macerasında İtalya’ya gideceğiz ve yine Karl Fairburne karakterinin hikayesine tanıklık edeceğiz. 1943 yılında 2. Dünya Savaşı sırasında geçecek bu oyunda multiplayer kısmının yanı sıra co-op modu da bulunacak.Grafiksel anlamda özellikle büyük bir gelişim göstermediği için oyunun sevenleri de elbet bizlerin yaptığı bu eleştirinin aynısını yapıyorlardır. Potansiyel olarak üst seviyelere çıkabilecek bir serinin yerinde saydığını görmek bizleri üzdüğü gibi tüm hayranlarını da üzmüştür. Tabi konuya başka bir açı ile bakarsak yeni bir hikaye, başka bir harita, İtalya sonuçta güzel bir atmosfer bizi bekliyordur. ama sonuç olarak yine aynı hissiyat, aynı özellikler ve aynı oyun yapısı.

Sniper Elite 4 çıkış tarihi 14 Şubat 2017 olarak kesinleşmiş durumda. Oyunumuz PC, PS4 ve Xbox One için çıkış yapması bekleniyor. Sniper Elite 4’ün yaklaşık 27 dakikalık oynanış videosuna aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sniper Elite 4 Oynanış Videosu