blank

Sniper Ghost Warrior 3 Yeni Tanıtım Videosu

Sniper Ghost Warrior 3 Yeni Tanıtım Videosu

CI Games’in geliştiriciliğini ve yayımcılığını üstlendiği taktiksel FPS oyunu olan Sniper Ghost Warrior 3, geçtiğimiz hafta 17 dakikalık bir oynanış videosu ile karşımıza çıkmıştı. TwitchCon etkinliği kapsamında bugün Sniper Ghost Warrior 3 yeni tanıtım videosu daha yayınlandı.

 

Sniper Ghost Warrior 3 Yeni Tanıtım Videosu

 

Sniper Ghost Warrior serisinin önceki oyunlara nazaran biraz daha açık dünya oynanışına sahip olan Sniper Ghost Warrior 3, bu sefer farklı bir bölgede; Doğu Avrupa’da Gürcistan Rusya sınırında bizlere aksiyon yaşatacak. Üç farklı askeri grubun arasında kalan bir askerin yaşadıklarını oynayacağımız ve seçimlerimizin oynanışı etkileyeceği serinin bu oyununda önceki oyunlara nazaran çok fazla gizli kalma amacında olmayacağız gibi görünüyor. Yeni gelen tanıtım videosuna göz attığımızda, karakterin Sniper silahları dışında otomatik silahlar kullandığını ve birçok araç ile etkileşimde bulunduğunu ayrıca hava araçlarının bir çoğunu da kullandığını görebiliyoruz. Oyunun grafiklerinden bahsedecek olur isek, serinin önceki oyunlarına nazaran çok daha gelişmiş grafiklerin olduğunu görebiliyoruz. Özellikle aksiyonun ve gerilimin atmosferi ve hissiyatı yeni oyunda oyunculara oldukça iyi yansıtılmış.

Sniper Ghost Warrior 3, PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için 27 Ocak 2017 tarihinde raflardaki yerini alacak. Oyundan TwitchCon kapsamında gelen yeni tanıtım videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Sniper Ghost Warrior 3 Yeni Tanıtım Videosu