blank

Sniper Ghost Warrior 3 Oynanış Videosu Aksiyon Dolu

Sniper Ghost Warrior 3 Oynanış Videosu Aksiyon Dolu

Resmi olarak Sniper Ghost Warrior 3 Oynanış Videosu paylaşıldı. Artık kalitesini büyük oranda artıran oyun resmen aksiyon filmlerini aratmıyor.

Sniper Ghost Warrior oyunu seri olarak çıkan bir oyun ve serinin üçüncü oyunu olmasına rağmen serideki ilk AAA kalitesinde geliştirilen tek oyun Sniper Ghost Warrior 3. Lords of the Fallen oyununu da geliştiren ve başarılı bir oyun geliştirme firması olan CI Games bünyesinde savaş oyunları geliştiricilerinden olan 20 yıllık deneyimli ekip elemanlarını barındırıyor. Sniper Ghost Warrior daha öncesindeki oyunları ile birlikte toplamda 5.5 milyon satış rakamına ulaşmış durumda. Açık uçlu olacak olan serinin üçüncü oyunu keskin nişancı askerlerin sahip oldukları bir çok taktiksel özveriye de sahip olacak. Gelişmiş görevlerin olacağı belirtilen oyunda özgürlük ön planda olacak. Oyun içerisinde oyuncular istedikleri taktikler ile savaşa bilecekler. Sniper Ghost Warrior 3 Oynanış Videosu bizlere bol aksiyonlu, bol özgürlükçü ve grafiksel olarakta bu kez gerçek bir kaliteyi ortaya koyuyor.

Sniper Ghost Warrior 3 Oynanış Videosu Aksiyon Dolu

Sniper Ghost Warrior 3 Ekran Görüntüleri

 

Gürcistan’ın Rusya sınırında yer alan bir bölgede geçecek olan Sniper Ghost Warrior 3’te her zaman olduğu gibi tabi ki bir Amerikan keskin nişancısını kontrol edeceğiz. Açık dünya oynanışına sahip olan yapımda kendi yolumuzu seçebileceğimize de dikkat çekilmiş. CryEngine grafik motorunun gücünü arkasına alan oyunun bu yeni videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz. CryEngine grafik motorunun gücünü arkasına alan oyunun görüntülerinde birbirinden farklı mekan görüntülerine yer verilmiş. Araç kullanımı, çatışma anları ve drone kullanımı bu ekran görüntülerinde öne çıkan unsurları.

Sniper Ghost Warrior 3 çıkış tarihi ise 27 Ocak 2017 tarihi olarak kesinleşmiş durumda.

Sniper Ghost Warrior 3 Oynanış Videosu