blank

Song of the Deep Çıkış Videosu

Song of the Deep Çıkış Videosu

Yapımcılığını Insomniac Games firmasının üstlendiği ve bizlere daha öncesinde Sunset Overdrive, Ratchet & Clank, Spyro ve Resistance gibi oyunları sevdiren oyun geliştiricisi firmanın yeni oyunu Song of the Deep çıkış videosu yayımlandı.


Song of the Deep Çıkış Videosu Yayımlandı

song-of-the-deep-cikis-videosu-tarihi-hikaye-detaylar-ozellikler-1


Ocak 2016 içerisinde duyurusunun yapıldığı yeni oyun Song of the Deep çıkış tarihi ise çok yakın hatta sadece birkaç gün sonra çıkacak. Sempatik yapısı ile oyuncuların ilgisini çeken yapımda babasını kurtarmak üzere denizin derinliklerine dalan Merryn hikayesine tanıklık edeceğiz. Oyunun tamamen keşfetme üzerine kurulu olduğunu sizlere hatırlatalım. Küçük bir denizaltını yönettiğimiz oyunda arada sırada ana karakterimiz ile de etkileşime geçiyoruz. Yani minik kızımızı bazı zamanlara kontrol edeceğiz. Oyunun gidişatına göre tabi ki, ancak unutmamak gerek ki oyundaki bir çok vakit küçük denizaltını yönetmek ile geçecek.

Song of the Deep hem PC hem PS4 için çıkışını gerçekleştirmesine bir kaç gün kaldı. Oyunu yapımcıları da tıpkı şu şekilde tanımlıyorlar; Metroidvania stiline sahip bir aksiyon macera oyunu. Kayıp babayı bulmamız için son bir kaç gün, Song of the Deep çıkış tarihi 12 Temmuz 2016 olarak kesinleşmiş durumda.


Song of the Deep Çıkış Videosu