blank

Sony Oyunlarını Savundu

Bu yıl hem Microsoft hem de Sony için farklı bir yıl oldu. Microsoft için bu senenin ilerleyen aylarında çıkacak oldukça güzel oyunlar oyun severleri beklemekte. Diğer yandan, belki de Sony’nin bağımsız yapımcıları destekleme politikası nedeniyle kullanıcılar arasında yakın zamanda büyük bir oyun çıkmayacağına dair bir görüş var. Aynı durum Xbox için de geçerli.

PlayStation’ın Hindistan Yetkilisi, Atindriya Bose kendisine bu konuda yöneltilen soruları kullanıcıların endişelenecek bir şeyi olmadığını söyleyerek yanıtladı.

Geçmişte, PS4’e özel Last of Us :Remastered gibi başarılı uyarlamalar çıkarttıklarını belirten Bose aynı zamanda Uncharted 4: A Thief’s End’in yolda olduğunu belirtti.  Ayrıca Until Dawn’dan bahsetmeden geçemeyen Bose, PS4’ün oyunlarının daha büyük ve daha iyi olacağını ifade etti. Ayrıca Bose belirtmemiş olsa da Street Fighter 5’in PS4 ve PC platformları için, Horizon: Zero Dawn’ın da PS4 kullanıcıları için çıkacağını unutmamak gerekiyor. Call of Duty serisinin de artık PS4 saflarına kaydığını belirtmekte fayda var.