blank

SoulKing Büyük Güncelleme Geliyor

SoulKing Büyük Güncelleme Geliyor

Netmarble’ın mobil RPG oyunu Soulking büyük bir güncelleme daha almaya hazırlanıyor, son güncellemesinde Hikaye Modu’na eklediği bölüm 5 ile birlikte kullanıcı tecrübelerini geliştirici özellikleri de oyun severlerin beğenisine sunuyor. Düzenlediği çekiliş etkinlikleri ile oyunu daha kolay ve eğlenceli hale getiren Soulking,  oyuncularına hediyeler dağıtmaya da devam ediyor.

Asya’nın en hızlı büyüyen mobil oyun şirketi Netmarble, mobil RPG oyunu Soulking’de Hikaye Modu’na eklediği bölüm 5 ile beraber kullanıcı tecrübesini de geliştiren güncellemesini oyuncularıyla buluşturuyor. Soulking, son güncellemesi şerefine düzenlediği çekiliş etkinlikleri ile oyunu daha keyifli hale getirerek, hem mevcut hem de yeni oyuncuları için hediyeler sunuyor.

SoulKing, Hikaye Modu’nda yer alan bölüm 5’i saray içerisinde açarak, Kolezyum ve Lonca Baş Düşman Savaşı gibi zengin hikayelere dayanan çeşitli içerikler sunuyor. Eklenen yeni Kahraman Envanteri özelliği sayesinde oyuncular elde ettikleri kahramanları daha etkin bir şekilde yönetebiliyor.

SoulKing Büyük Güncelleme Geliyor

SoulKing Büyük Güncelleme

SoulKing büyük güncelleme ile yetenek önizleme özelliğini de geliştirererek, oyuncularına bir zindana veya dövüşe girmeden önce karakterlerinde bulunan yeteneklerini gösteriyor ve yetenek ve strateji tabanlı oynanışı güçlendiriyor. Bunların yanı sıra, önemli SoulKing kahramanlarının lider etkileri artarken, oyuncular istedikleri zaman Sonsuzluk Kulesi’nde tekrar savaşabiliyor.

Bir önceki güncellemesinde Lonca Baş Düşman Savaşı ile Limit Aşımı adlı yeni bir özellik ekleyen SoulKing, düzenli güncellemeler sayesinde hem mevcut hem de yeni oyuncuları için oyunun daha keyifli olacağını vaat ediyor.

SoulKing büyük güncelleme ‘nin yayınlanmasına özel düzenlediği 7 Günlük Konser etkinliği ile 15 Eylül’e kadar giriş yapan tüm oyunculara hediyeler verecek. Bir diğer etkinlikte ise, Macera Modu’nu keşfeden oyunculara TP’yi iki katına çıkaran Enerjik Köpek hediye edilecek.

Netmarble Games’in bir alt şirketi olan FunnyPaw tarafından geliştirilen SoulKing, oyun içi satın alma seçenekleriyle tüm dünyada Google Play ve App Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

SoulKing App Store: http://buff.ac/4cIz

SoulKing Google Play: http://buff.ac/4cIA

SoulKing Buyuk Güncelleme detaylarına ulaşmak, oyunla ilgili daha fazla bilgi edinmek için SoulKing topluluğunu (http://buff.ac/4cN4) veya Facebook sayfasını (https://www.facebook.com/SoulKingGame) adresinden ziyaret edebilirsiniz.