blank

South Park The Fractured But Whole Yeni Oynanış Videosu

South Park The Fractured But Whole Yeni Oynanış Videosu

Obsidian Games’in 2014 senesinde piyasaya sürdüğü South Park: The Stick of Truth oldukça beğenilmişti. Bu yapımın devamı niteliğini içerecek olan yeni oyun ise Ubisoft San Francisco tarafından geliştiriliyor.

 

south-park-the-fractured-but-whole12

South Park The Fractured But Whole Yeni Oynanış Videosu

 

South Park dizisinin yaratıcıları olan Matt Stone ve Trey Parker ile birlikte geliştirilen South Park: The Fractured but Whole’da karakterler bu kez önceki oyundaki gibi Yahudi, Hırsız, Savaşçı, Büyücü gibi rollere değilde süper kahramanlara bürünecekler. South Park The Fractured But Whole ilk oyunun tamamı ile devamı niteliğinde olacak ve Civil War tarzı bir konsept içeren bir hikayeyi barındıracak. Seçimlerimize sunulan kahraman sınıflarından birini seçip, o kahramanın yeteneklerini geliştirip aynı zamanda derin ve sürükleyici hikayesine koyulacağımız bir deneyim yaşatacak.

Bugün ise oyundan merakla beklenen oynanış videolarından birisi oyuncularla paylaşıldı. Pax West etkinliğinden gelen bu oynanış videosu oyunun ilk 10 dakikasını içeriyor. Önceki oyun olan Stick of Truth’daki gibi South Park’a yeni taşınan çocuk rolü ile başladığımız oyunda Eric Cartman’ın ekibine katılıp süper kahraman rolüne bürünüyoruz. Ayrıca bu oynanış videosunda başlangıçta seçebileceğimiz ve oyunda bulunan tüm süper kahraman seçeneklerini de görebiliyoruz. Bunlar Brutalist, Blaster, Speedster, Elementalist, Gadgeteer, Mystic, Cyborg, Psychic, Assassin, Commander, Netherborn, Karate Kid olarak belirlenmiş. Oyunun başlangıcında ise sadece Brutalist, Blaster veya Speedster kahraman rollerinden birini seçebiliyoruz.

Önceki oyunda olduğu gibi benzersiz maceralara atılacağımız South Park The Fractured But Whole yeni oynanış videosunu 10 dakika boyunca aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

South Park The Fractured But Whole Yeni Oynanış Videosu