blank

Space Hulk Deathwing Co-op Modundan Yeni Ekran Görüntüleri

Space Hulk Deathwing Co-op Modundan Yeni Ekran Görüntüleri

Warhammer evreninin son oyunu niteliğinde gelen, Streum on Studio’nun geliştirdiği, Focus Home Interactive’in yayımcılığını üstlendiği Space Hulk Deathwing’in co-op modundan yeni ekran görüntüleri geldi.

Bilim kurgu ve fantastik tabanlı bir yapım olan Warhammer, yılların eskitemediği efsane oyunlardan birisi olarak oyun dünyasındaki yerini alıyor. 1983 yılından beri bir çok farklı oyunuyla aklımızda yer edinen yapım ilk olarak Warhammer 40,000: Dawn of the War ismiyle PC dünyasına adını duyurmuştu. Aslında Warhammer evreni ile ilgili bir çok yapım günümüze kadar geliştirildi, beğenildi fakat Warhammer 40,000: Dawn of the War, kendisinden sonra gelen Warhammer oyunlarına nazaran çok daha başarılı oldu. Dünya çapında 7 milyon kopyadan fazla satış yapmayı başardı.

 

space-hulk-deathwing-co-op-modundan-yeni-ekran-goruntuleri6

 

Warhammer evreninden biraz bahsedip günümüze dönecek olursak Warhammer serisinin çıkış gerçekleştirmesi beklenen son oyunu olan Warhammer 40,000 Dawn of War 3’ün evreninde hayat bulacak olan Space Hulk Deathwing oldukça keyifli bir aksiyon FPS oyunu olacak. Space Hulk masasından esinlenen bir oyun olarak karşımıza çıkacak olan Space Hulk Deathwing’de Space Marine birliğinden bir Space Marine’i kontrol ederek güçlü silah ve kılıçlarımızla düşman yaratıklarına korku salacağız.

En fazla dört kişiye kadar birlikte oynayabileceğimiz modun yeni ekran görüntülerinde genel olarak elit Terminator modu gözler önüne serilmiş. Unreal Engine 4’ün nimetlerinden sonuna kadar yararlanan yapım oldukça iyi grafiklerle karşımıza çıkıyor. Ayrıca oyunun ön sipariş detayları da ekran görüntülerinin gelmesi ile birlikte ortaya çıktı. Açıklamaya göre oyunu ön sipariş ile aldığınız takdirde %15’lik bir indirim ile birlikte oyun içi silahlardan Corswain’in kayıp gürzünü alabileceksiniz.

Space Hulk Deathwing, 2016’nın son çeyreğinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek. Yapımın co-op modundan gelen yeni ekran görüntülerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.