blank

Space Hulk Deathwing Gamescom Fragmanı

Space Hulk Deathwing Gamescom Fragmanı

Warhammer evreninin devam niteliğindeki oyunu olacak olan Space Hulk Deathwing, gün içerisinde Gamescom’daki tanıtım videosuyla bizlerle buluştu.

Bilim kurgu ve fantastik tabanlı bir yapım olan Warhammer, yılların eskitemediği efsane oyunlardan birisi olarak oyun dünyasındaki yerini alıyor. 1983 yılından beri bir çok farklı oyunuyla aklımızda yer edinen yapım ilk olarak Warhammer 40,000: Dawn of the War ismiyle PC dünyasına adını duyurmuştu. Aslında Warhammer evreni ile ilgili bir çok yapım günümüze kadar geliştirildi, beğenildi fakat Warhammer 40,000: Dawn of the War, kendisinden sonra gelen Warhammer oyunlarına nazaran çok daha başarılı oldu. Dünya çapında 7 milyon kopyadan fazla satış yapmayı başardı.

Space Hulk Deathwing Gamescom Fragmanı

Space Hulk Deathwing

 

Warhammer evreninden biraz bahsedip günümüze dönecek olursak Warhammer serisinin çıkış gerçekleştirmesi beklenen son oyunu olan Warhammer 40,000 Dawn of War 3’ün evreninde hayat bulacak olan Space Hulk: Deathwing oldukça keyifli bir aksiyon FPS oyunu olacak. Space Hulk masasından esinlenen bir oyun olarak karşımıza çıkacak olan Space Hulk: Deathwing’de Space Marine birliğinden bir Space Marine’i kontrol ederek güçlü silah ve kılıçlarımızla düşman yaratıklarına korku salacağız.

Space Hulk: Deathwing ayrıca solo ve co-op modlarını da içerisinde barındıracak. Oyunda Terminator takımınızı solo olarak oynayıp yönetebilcek ve şansınızı arkadaşlarınızla multiplayer oynayarak deneyebileceksiniz. Space Hulk: Deathwing 2016 yılının son çeyreğinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek.

 

Space Hulk Deathwing Gamescom Fragmanı