blank

Splinter Cell Ücretsiz Olarak Oyunculara Sunuluyor

Splinter Cell Ücretsiz Olarak Oyunculara Sunuluyor

2002 yılında Ubisoft tarafından çıkışı gerçekleştirilen ilk Splinter Cell oyunu, ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor.

30.yılını kutlayan Ubisoft 7 ay boyunca 7 oyunu oyuncularına sunuyor. Geçen ay Prince of Persia: Sand of Time’ı ücretsiz bir şekilde sunan Ubisoft bu ay ise Splinter Cell’e yer verdi. Splinter Cell, önümüzdeki aya kadar ücretsiz bir şekilde UPlay üzerinden edinilebilecek.

Oyunu UPlay üzerinden kütüphanenize aldığınız an boyunca bir ay oyun size ait olacak. Splinter Cell Ücretsiz oynayabileceksiniz. Eğer oyunu indirip, oyuna girerseniz oyun tamamen size ait hale gelecek fakat sadece kütüphanenizde durur ve indirip oyuna girmezseniz 1 ayın sonunda Splinter Cell kütüphanenizden silinecek.


Splinter Cell Ücretsiz


Önümüzdeki 5 ay daha Ubisoft ücretsiz bir şekilde oyun dağıtmaya devam edecek. Her ay sunulan oyunları siz değerli Turkish Player takipçilerine anında ulaştıracağız.

Splinter Cell ücretsiz olarak dağıtılmakta olduğu Ubisoft Club sayfasına buradan ulaşabilir, oyunu ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

 


splinter-cell-ucretsiz-olarak-oyunculara-sunuluyor

Splinter Cell Ücretsiz


Splinter Cell Hakkında

Splinter Cell üç boyutlu macera,aksiyon ve gizli görevlerle dolu bir video oyunudur. Ubisoft tarafından tasarlanılarak,Aspry Media tarafından piyasaya çıkarılan Tom Clancy’s Splinter Cell serisinin ilk oyunudur. Oyunda baş kahraman ajan Sam Fisher’dır, Michael Ironside tarafından seslendirilmektedir.

Microsoft Xbox, Microsoft Windows, Sony PlayStation 2 Nintendo GameCube ve Game Boy Advance için 2002 senesinde piyasaya çıkarılan oyun, 2003 senesinde Mobile, N-gage ve Macintosh platformuna uyarlanmıştır.

Oyun genelde karanlık ve gece gibi ortamlarda geçer,oyunda termal kameralarla düşmanların görülmesi kolaylaştırılmıştır. Oyunda kaba kuvvet,gizlenme,saklanma ön plandadır. Fisher genelde silahlarla donatılmış olsa da çoğu zaman cephane, ekipman kıtlığı çekilmektedir. Silahların yanında gaz bombası, flashbang, el bombası gibi patlayıcı maddelerde bulunmaktadır. Fisher kıvrak, çevik bir karakterdir, oyunda düşmanlara sessizce yaklaşıp onları arkasından öldürebilirsiniz, bir sivil insanı kalkan olarak kullanabilirsiniz, oyun içinde gerekli yerlerde borulara tırmanma, duvarlara tırmanma gibi şeyler yapabilirsiniz. Oyunda mızıka çalabilirsiniz bu sayede düşmanların uykuya dalmalarına sebep olabilirsiniz.