blank

Sqaure Enix Stormblood Adında Oyun Yapabilir

Sqaure Enix Stormblood Adında Oyun Yapabilir

Japon merkezli oyun şirketi Batı pazarına sunduğu oyunlar ile de çok büyük ilgi çekiyor. Oyuncular tarafından sevilen bir şirket olan Sqaure Enix Stormblood adında oyun yapabilir.

Sebeplerine gelecek olursak Twitter’da gözüken bir tweet’e göre şirket “Stormblood” adında bir patent satın aldı. Bu patenti alma tarihi ise 30 Ağustos 2016. İsim patentini alan şirket ardından küçük bir görsel ile sızıntı haberleri ortaya çıktı. Bu haberlere bakılırsa alınan patent “Stormblood” bunun bir oyun olduğu görüşünde olan basın mensupları Sqaure Enix Stormblood Adında Oyun Yapabilir şeklinde hem Japonya basınında hemde Batı basınında haberler yapmaya başladılar. Hal böyle olunca sevilen ve ülkemizde de oyunlarının oynayan sayısı çok olan bir şirketin yeni oyunu gelebilir şeklide sizlere de bilgi vermek istedik.

Aşağıdaki görsel sızan görseller arasında. Tahminlerin bir çoğu korku oyunu yönünde. Japon merkezli oyun basın sitelerinde çıkan haberlerinde neredeyse hepsi bu oyunun bir korku oyunu olduğunu söylüyor. Tabi ki ortada kesin bir durum söz konusu değil zaman ne olduğunu gösterecektir.

stormblood