blank

Star Citizen FPS Oynanış Videosu

Star Citizen FPS Oynanış Videosu

Oyun tarihinin en büyük bütçeli oyunu olarak tarihe geçecek olan ve milyonlarca dolar bağış toplayan Star Citizen FPS oynanış videosu yayınlandı.

Bağış siteleri üzerinden toplanan paralar ile yapımı devam eden bu oyunun bilgisayarda kaplayacağı yer 100 GB’dan da fazla olabilir. Yıllardır yapımı devam eden ve daha yıllarca da yapımının devam edeceği tahmin edilen bu oyunun devasa bir içeriğe sahip olacağı ve neredeyse oyunda yaşayacağımız kadar da gerçekçi olacağı söz konusu. Yüzlerce gemi ve milyonlarca gezegenin yer alacağı bu yapım oyun tarihinin en büyük bütçeli ve devasa olacağı da artık biliniyor.

Star Citizen FPS oynanış videosu

Star Citizen FPS oynanış videosu daha öncesinde yayınlanan uzay savaşları, taşımacılık, uzay üst kullanımı, uzay gemileri, uzayda yaşamsal alanlar gibi bir çok video ile gün yüzüne çıktı ancak şimdi Star Citizen FPS oynanış videosu ile birlikte pilotların çatışmalarına da şahit oluyoruz. Milyonlarca gezegeni keşif edebileceğimiz, yüzlerce maddenin ticaretinin yapıla bileceği, farklı yüzlerce uzay gemisinin yer alacağı devasa oyun Star Citizen tüm oyun camiası tarafından merakla bekleniyor ve yapım süreci de takip ediliyor. Cry Engine oyun motoru ile geliştirilen Star Citizen grafiksel olarak çok üst düzey olacak. Oyunun çok daha hızlı ve akıcı bir hal alması için topluluk tarafından yapılan yorumları dikkate alan ve topluluğun isteklerine göre bir çok şekil değiştiren oyunun bu videosu ile oyundaki aksiyonunda ne denli yüksek olacağı belli oluyor.

Star Citizen FPS Oynanış Videosu